Προς το περιεχόμενο

νέο οικονομικό! pc


Galis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν κάνα μηνα έφτιαχνα και εγώ έτσι ένα οικονομικότατο pc σαν και εσένα αλλα ίσος ακόμη και πιο πολύ και διάλεξα την παρακάτω gigabyte η οποια έχει αποδειχτεί πολύ καλή και σταθερή όπως την περίμενα κιόλας, θα έλεγα ότι είναι ένα τίμιο ξαδερφάκι του P35, είχα διαβάσει ότι μπορεί να συγκριθεί με πιο ακριβές και δεν υστερεί σε τίποτα. Και ένα review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παιδια τι λετε για την προταση του φιλου? Στο review που εδωσε πιανει max stable fsb 372.H ds3 ποσο πιανει περιπου?Η ds3-L που εχει μονη ψυκτρα λετε να κλοκαρει λιγοτερο απο την ds3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή που λές στο πρώτο πόστ έχει καλύτερα chipset ;) Intel P35 Express Chipset & Intel ICH9.

 

αυτή που λέει ο badboy29 έχει καλύτερη τιμή πειστεύω πως και με τις 2 θα φτάσεις εκεί που θές οπότε διαλέγεις και παίρνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά νομίζω το ερώτημα είναι που θέλεις να φτάσεις με την μητρική σου? στην αρχή είχα πάρει για το pc την gigabyte 946gmx-s2 αξιοπρεπέστατη ΓΙΑ ΑΥΤO που ήθελα ώσπου την πήγα πίσω μετά από μια εβδομάδα και πήρα αυτήν που σου είπα. Από όπου διάβασα σκάρτη δεν την έβγαλαν (ελπίζω να είναι κοντά στην πραγματικότητα) και συνάμα ότι ήταν κοντά στα λεφτά που ήθελα να δώσω την προτίμησα δες και αυτά που είχα δει και εγώ όταν την πήρα και αποφασίζεις

Review 1

Review 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...