Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κάποιον που έλεγε ότι δεν μπορεί να ξεφύγει από πολλούς εχθρούς με sprint όπως στο Crysis 1, υπάρχει ακόμη το sprint απλά το έβαλαν στους εχθρούς.

Πέτα τους μια grenade να δεις πως τρέχουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην post human δυσκολια ηταν πολυ καλο , ειχε καλο challenge και αξιζει να το παιξεις.

αντε να βγει κανενα dx11 Patch να πεσουν λιγο τα frames :P ειχαμε καλομαθει απο το 1 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειναι κανενας που να το εχει κατεβασει και να του cr@sharei?εγω καθε φορα που το βαζω να παιξει μετα απο 10 λεπτα παιχνιδιου μου crasharei παντα!!!

τα χαρακτηριστικα μου ειναι:core 2 duo@ 3ghz,ram 4gb,win.7 ultimate 64-bit,nvidia 8800gt 512 mb

σε οποια αναλυση και να το βαλω σκαλωνει...plz οποιος γνωριζει κατι ασ με βοηθησει...ευχαριστω!!!

 

Απο ενα σημειο και μετα αρχισε να κρασαρει σε και σε μενα και μαλιστα στην αρχη...του Crash site...:P

Ειμαι με 6950,οποτε δεν πρεπει να φταιει τo hardware...δεν ξερω μηπως εχει σχεση το trixx.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια η θολουρα τριγυρω στα κτηρια στο background πως φευγει?οταν εκανα ζοομ θολωνε η οθονη στην ακρη οπως κ το οπλο,αυτα τα εχω απενεργοποιησει,αλλα μολις τα απενεργοποιω εμφανιζεται η θολουρα στο βαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οταν το βαζω οff κ κανω ζουμ εμφανιζεται η θολουρα στην οθονη στις ακρες κ στο οπλο αλλα φευγει απο το βαθος η θολουρα

το Radial blur παιζει ρολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις ακρες κ στο οπλο οταν κανω ζουμ δεν εχω θολουρα αλλα εχω στο βαθος οταν δεν κανω ζουμ,οταν κανω ζουμ εξαφανιζεται κ στο βαθος,

αν βαλω να εχω θολουρα οταν κανω ζουμ στις ακρες κ στο οπλο,τοτε απο το βαθος εξαφανιζεται η θολυρα κ χωρις να εχω ζουμ.

απλα οτι συνδιασμο εχω κανει ποτε δεν εχω πετυχει να μην εχω θολουρα ουτε στις ακρες κ ουτε στο βαθος,η το 1 η το αλλο θα εχω,μηπως φταιει αυτο κατι r_MotionBlurShutterSpeed=65

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανεις παλι προφιλ με το ιδιο ονομα που ειχες πριν (αν εκανες δικο σου).

Εγω πχ ειχα κανει, ετρεξα το προγραμματακι, εκανα παλι προφιλ με το ιδιο ονομα και αναγνωρισε κανονικα τα save.

 

edit : ακυρο.. νομιζα δεν σου αναγνωριζει τα save..

επανεγκατασταση το παιχνιδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...