Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το προγραμμα που πρεπει να το κανω εξτρακτ,οπου θελω?

Και εκει που ξεκινω το προγραμμα πρωτη φορα, μου ζητα να ορισω θεση για το autoexec.cfg,που πρεπει να το δηλωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκει εχει μονο το system.cfg.Το αφερεσα και αυτο και παλι τιποτα!

 

Κατι λαθος κανω,αλλα δε ξερω τι! :-(

 

μηπως το αγορασες απο την ΕΑ? γιατι εγω αυτο εκανα κ το δικο μου δεν περιεχει αρχειο autoexec.cfg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανεις παλι προφιλ με το ιδιο ονομα που ειχες πριν (αν εκανες δικο σου).

Εγω πχ ειχα κανει, ετρεξα το προγραμματακι, εκανα παλι προφιλ με το ιδιο ονομα και αναγνωρισε κανονικα τα save.

 

edit : ακυρο.. νομιζα δεν σου αναγνωριζει τα save..

επανεγκατασταση το παιχνιδι..

Οταν κανω επανεγκατασταση να σβησω και τα save?

 

μηπως το αγορασες απο την ΕΑ? γιατι εγω αυτο εκανα κ το δικο μου δεν περιεχει αρχειο autoexec.cfg.

Οχι,απο θειο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxι, απλα re-install.

 

υγ : να 'ναι καλα ο θειος που μας αφηνει να δοκιμασουμε κατι πριν παμε για αγορα

Να κανω unistall και install,αλλα χωρις να αφερεσω τα saves?

 

Στο παιχνιδι μπορω να μπω απο το patch,αλλα δε μπορω ουτε να μπω ουτε να αλλαξω τις ρυθμησεις απο το Crysis2AdvancedGraphicsOptions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Τα save αστα οπως ειναι. Αν μεινουν αρχεια μετα την απεγκατασταση στον φακελο εγκαταστασης σβηστα για να μην δημιουργηθουν τα ιδια προβληματα.

 

Εγω παντως κανονικα παιζω.. Μου εκανε κι εμενα νουμερα στην αρχη (δεν αναγνωρισε save, χαθηκαν τα unlocks, η ευκολια πηγε στο easy), αλλα τωρα ειναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxι, απλα re-install.

 

υγ : να 'ναι καλα ο θειος που μας αφηνει να δοκιμασουμε κατι πριν παμε για αγορα

To αγωρασα,αλλα το πασχα θα ερθει,μαζι με τα αλλα δωρακια που πειρα απο αμερικη, με τον πραγματικο θειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εβαλα στο ματι τη nano edition, αλλα αντε να δουμε αν μας κατσει.. Ερχεται και το F3AR, Resistance 3, εχουμε και το Killzone 3 στο μυαλο.. Ασε.... :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Τα save αστα οπως ειναι. Αν μεινουν αρχεια μετα την απεγκατασταση στον φακελο εγκαταστασης σβηστα για να μην δημιουργηθουν τα ιδια προβληματα.

 

Εγω παντως κανονικα παιζω.. Μου εκανε κι εμενα νουμερα στην αρχη (δεν αναγνωρισε save, χαθηκαν τα unlocks, η ευκολια πηγε στο easy), αλλα τωρα ειναι οκ.

Ωραια κανω re-install και βλεπουμε!Τhx! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κανει παλι τα ιδια, πανε στο save και σβησε ενα αρχειο που ειναι για τα settings (αν τελικα ηθελε μονο αυτο, σορρυ που σε εβαλα σε διαδικασια επανεγκαταστασης).. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εβαλα στο ματι τη nano edition, αλλα αντε να δουμε αν μας κατσει.. Ερχεται και το F3AR, Resistance 3, εχουμε και το Killzone 3 στο μυαλο.. Ασε.... :fear:

Εγω δε παω καθολου την sony αλλα μου εμεινε το ενα απο τα δυο ps3 του μικρου και ετσι πηρα το mortal kombat και tekken6!

Ελπιζω μεχρι τα χριστουγεννα να βγει και το BF3!

 

Αμα κανει παλι τα ιδια, πανε στο save και σβησε ενα αρχειο που ειναι για τα settings (αν τελικα ηθελε μονο αυτο, σορρυ που σε εβαλα σε διαδικασια επανεγκαταστασης).. :rolleyes:

Δε ξεκινησα ακομη! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω παλι το εχω για exclusives και δωρεαν online. Για κοπιες, ειναι οι υπολοιπες κονσολες και το pc. ^_^

Εγω δε προκειτε να ασχοληθω ιδιετερα μαζι του,απλα δυστυχος,δε μπορω να εχω αυτα τα 2 παιχνιδια,που μ,αρεσουν,στο pc! :mad:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...