Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρατηρησα κατι τραγικο παιδες.... Ισχυει για τις amd τουλαχιστον τις καρτες. Στο hardcore, υπαρχει τρελη θολουρα ενω στο Advance και στο Gamer φαινεται αρκετα καλυτερο το παιχνιδι.... Αστεια πραγματα..... + Η Crytek δεν βγαζει patch dx11.... Φαγαμε πακετο γ@μw τις κονσολες μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με τους 11.3 ειναι κομπλε! Με τους 11.2, μου κρασαρε στα "γραμματα" μετα τα logo και επρεπε να κανω restart απο το κουμπι και ειχα κανει skip μεσω του προγραμματος το intro (advanced graphic options). Τωρα δουλευει κανονικα επιτελους! Απο επιδοσεις δεν εκανα τεστ με φραπς ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρησα κατι τραγικο παιδες.... Ισχυει για τις amd τουλαχιστον τις καρτες. Στο hardcore, υπαρχει τρελη θολουρα ενω στο Advance και στο Gamer φαινεται αρκετα καλυτερο το παιχνιδι.... Αστεια πραγματα..... + Η Crytek δεν βγαζει patch dx11.... Φαγαμε πακετο γ@μw τις κονσολες μου....

 

Η θολούρα είναι αποτέλεσμα της ειδικής τεχνικής ΑΑ που έχει χρησιμοποιήσει η Crytek. Το έχουμε ξαναπεί :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα και έπαιξα το πρώτο στάδιο.

 

Εντάξει, απλά φοβερό. Σενάριο, Cutscenes, ωραίος χειρισμός, φοβερός ήχος και απίστευτα γραφικά!

Δράση και γενικότερα γεμάτο παιχνίδι.

Κατά τη γνώμη μου, καμία μα καμία σχέση με το πρώτο, το οποίο φαινόταν σαν Tech Demo μπροστά του.

 

Επίσης πολύ σημαντικό σε 1920x1200 στο Extreme παίζει άνετα!

 

Ήταν αργά, ήθελα να πάρω 1-2 φίλους μου να τους πω τι βλέπω και τι συμβαίνει! Παραλίγο να δακρύσω! ΤΕΛΕΙΟ!!!

 

GOTY κατά τη γνώμη μου!

 

Μπράβο στα παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

GOTY κατά τη γνώμη μου!

 

 

 

Όπα άραξε..Άμα ήταν έτσι τα game of the year..θα παίζαμε όλοι minecraft !

 

Ok το παιχνίδι,αλλά όχι και για της χρονιάς ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Το έβαλα και έπαιξα το πρώτο στάδιο.

.

.

GOTY κατά τη γνώμη μου!

 

Μπράβο στα παιδιά!

Όπα άραξε..Άμα ήταν έτσι τα game of the year..θα παίζαμε όλοι minecraft !

 

Ok το παιχνίδι,αλλά όχι και για της χρονιάς ..

και ειπα και εγω τι σημαινει GOTY...ειναι αρχικα??ειναι μια λεξη??οσο ζεις μαθαινεις τελικα :mrgreen:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμένα μου την δίνει που τα ίδια ακριβώς bugs που είχε η beta leak έχει και το full game. (πλην των κολλημάτων όταν αρχίζει βίντεο)

Βέβαια πώς να την πεις στην CryTek, αφού θα σε πουν Cpt. Hook. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε κανείς θέμα με BSOD και CTD's???

Με τους 11.4 Preview ετρωγα restarts....Με 11.3, Crashαρει μετα απο 5-10 λεπτα στο desktop...Είμαι με 6950 1 GB...

11.4 Preview με τα κατάλληλα προφίλ (11-4_ATICatalyst_AppProfiles_March23) και όλα μια χαρά εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά, όταν ξεκινάς το παιχνίδι έχει επιλογή για το τί είδους η/υ έχεις (gamer κτλ.). Είναι έτσι ή κάνω λάθος και θυμάμαι την επιλογή του easy, normail που την έχουν κωδικοποιήσει όπως σε πολλά παιχνίδια;

Την επιλογή που έκανες, μπορείς να την αλλάξεις κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού ή πρέπει να ξεκινήσεις καινούριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστιο μπάχαλο το παιχνιδάκι..το παράτησα μέχρι να βγάλουν patch για τα πάντα.singleplayer χάνει τα upgrade της στολής,multi παίζουν όλοι φόρα παρτίδα με πειρατικές εκδόσεις κι άπειρα cheats,τα hit boxes και το net code είναι για τα πανηγύρια κι άλλα τέτοια χοντρά..κρίμα που δεν περίμενα και το πήρα προπαραγγελία σε μια στιγμή βαρεμάρας :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...