Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια ηθελα σας ρωτησω αν ξερει κανεις τι φταιει και οταν ανοιγω το crysis2 εχω μαυρη εικονα και δειχνει μονο το mouse (πρασινο οπως ειναι και στο game το βελακι) και ακουω μονο ηχο.

Συνηθες συμπτωμα οταν κανεις update το συγκεκριμενο game αλλα δεν βαζεις το πιο προσφατο crack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχει καν το ελάχιστο για να τρέξει το παιχνίδι..

Ισχυει.

 

Και αν το είχε μαϊμού θα σταματούσε στο patchαρισμα ο ea downloader..

Δεν ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχυει.

 

Νομίζω ότι όταν το είχα σπασμένο μου κώλωσε να κάνει install επειδή ήθελε το αρχικό .exe :lol: ,αλλά δεν θυμάμαι οπότε δεν παίρνω και όρκο.

 

Ας δει τον υπολογιστή του για αναβάθμιση,αλλιώς δεν έχει crysis2 B) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε εδώ Όροι χρήσης του ιστοτόπου Insomnia.gr

 

Να μην αναζητούν και να μη δημοσιεύουν συνδέσμους ή πληροφορίες για την απόκτηση, με οποιονδήποτε τρόπο, παράνομων αντιγράφων υλικού που προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικής ιδιοκτησίας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.g...X-RDP02-014.htm εχω αυτο το λαπτοπ.μπορω να παιξω crysis 2?αν ναι απο που μπορω να το κατεβασω??

 

το αγοράζεις, e-shop και άλλα πολλά καταστήματα το έχουν. μπορείς να το πάρεις και απο κάποιο site σε ψηφιακή μορφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα μια ερωτηση..εχω απο τον θειο το παιχνιδι...το εγκαταστω μετα να βαλω το patch 1.9 μετα το dx11 update και μετα το high res texture?με αυτη την σειρα η διαφορετικη?και αυτο το patch η αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα μια ερωτηση..εχω απο τον θειο το παιχνιδι...το εγκαταστω μετα να βαλω το patch 1.9 μετα το dx11 update και μετα το high res texture?με αυτη την σειρα η διαφορετικη?και αυτο το patch η αλλο?

Λάθος ερωτήσεις σε λάθος φόρουμ φίλε μου.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν συνεχιστεί με το ίδιο ρυθμό το κόβω να κλειδώνετε το ποστ.

 

Michaels_V2 περίμενε προσωπικό μήνυμα απο κάποιον που το έχει δοκιμάσει να σου πει σίγουρα ή δοκίμασε μόνος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...