Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι και οταν το κατεβασα και το εβαλα μου εβγαλε αυτο post-219161-0-64362700-1316441685_thumb.jpg

 

Ναι και οταν το κατεβασα και το εβαλα μου εβγαλε αυτο post-219161-0-64362700-1316441685_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιγω τον τοπικο δισκο C πηγαινω αρχεια εφαρμογων και κανω αναζητηση το crysis 2και το μου το βρισκει.Οχι μου βγαζει αυτο της φοτο που ανεβασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιγω τον τοπικο δισκο C πηγαινω αρχεια εφαρμογων και κανω αναζητηση το crysis 2και το μου το βρισκει.Οχι μου βγαζει αυτο της φοτο που ανεβασα

 

Μαλλον το έχεις από τον θείο εεε??

Για να μπορεσει να περαστεί το patch πρέπει να έχεις το γνήσιο crysis2.exe και όχι το crackαρισμένο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον το έχεις από τον θείο εεε??

Για να μπορεσει να περαστεί το patch πρέπει να έχεις το γνήσιο crysis2.exe και όχι το crackαρισμένο!!

Και γι'αυτην την περίπτωση βγήκε το κατάλληλο crack......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου, σου προτείνω αφού σου αρέσει το game να το αγοράσεις, σε άλλη περίπτωση θα σου στείλω το link στο pm σου! :-D

 

Θελω να το αγορασω αλλq φευγει και ο αδερφος μου για σπουδες οποτε δεν νομιζω logo θεμα οικονομικων τωρα σ'ευχαριστο πολυ για το link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα παρατήρησα το σύστημα της υπογραφής σου...

Οτι και να κάνεις το DX11 δεν πρόκειται να το δεις με την 4850(δεν υποστηρίζει DX11).

Εκτός και αν έχεις πιο πρόσφατη κάρτα οπότε πάω πάσο.

Όμως το game θα παίζει κανονικότατα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ειχα το παιχνιδι απο το θειο και οταν το εγκατεστησα πρωτη φορα μου εβγαζε το βελος κ ακουγονταν μονο οι ηχοι,το ξαναεγκατεστησα και επαιζε κανονικοτατα.εγω το επαιξα με nvidia gt540m.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...