Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η maximum edition του steam δεν έχει κάποιο drm, όπως έχουν τα 2 πρώτα της σειράς, έτσι;

Το hd texture pack θα δουλεύει άραγε;Το έχει δοκιμάσει κανείς;Γιατί είδα μερικούς στο φόρουμ που δεν τους έπαιζε.Θα μου πεις είδες και μερικούς που τους έπαιζε. :P

Γιατί δεν το έχω δοκιμάσει καθόλου το 2 και νομίζω πως η τιμή αυτή είναι μπόμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα παιδιά. Τερμάτισα το crysis 2 σήμερα αλλά στα στατιστικά μου λέει ότι έχω κάνει το 39,κάτι.Δεν έχω πάρει όμως όλα τα souveris, e-mails κτλ.Γιατί δεν λέει 100%?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Όσο και αν το έχει φτιάξει ο Maldo τα γραφικά παραμένουν Consolized, ειδικά το Foliage είναι για κλάματα..

Αρχίζω και πιστεύω ότι η C.E 3 είναι για τα μπάζα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

εγω τα εχω εδω στο φακελο mods δε το εχω απο origin ομως και δε ξερω αν αλλαζει κατι !!

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0fg

Το εγκατέστησα και στο steam  έφτιαξα τον φάκελο και όλα εντάξει ευχαριστω πολύ φιλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

ειμαι σε μια πιστα που πας σε εναν σταθμο και σηκωνεις μια πορτα , εκει μπορει να μπεις απο δυο εισοδουσ η μια ειναι να κλισεις το ρευμα και να κολλυμπησεις και η αλλη να κατεβεις τα σκαλια , ενω πατω το πληκτρο f να να σηκωσω την πορτα δεν την ανεβαζει ολη επανω για να περασω , ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν την θυμάμαι την πίστα, μπορείς να την βρεις σε κάποιο walthrough στο youtube? Μήπως πρέπει να περάσεις από κάτω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...