Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες καλησπερα.ΤΟ CRYSIS ειναι παιχνιδαρα.προσφερει αξεχαστη εμπειρια και μεγαλη ποροση.εγω με μηχανημα core2duo 1gb ram 500 hard disk kai καρτουλα γραφικων 8600 στα 256 μου επειξε εξεσια χωρις κολληματα και αλλα.πρεπει να ξερεις για να κανεις αναβαθμιση τι ακριβως απαιτησεις εχεις απο τα παιχνιδια και τον εαυτο σου.τωρα 2 sli kai τετραπυρυνους και 4 gb ram και ολες οι υπερβολες ειναι για να σου ξαφριζουν την τσεπη σου.Ολα καλα και ωραια με το παιχνιδι αλλα στο τελος σε ξενερωνει.εκει που εχεις ποροθει απο την μαχη πανω στο αεροπλανοφωρο και περιμενειες σαν τρελος να σε παρει το ελικοπτερο και να μεταφερθεις στην ζουγλα η σε αλλη τοποθεσια ολα τελειωνουν και απλα σου λεει οτι πρεπει να περιμενειες το νουμερο 2.λυπηθηκα και ξενερωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδες καλησπερα.ΤΟ CRYSIS ειναι παιχνιδαρα.προσφερει αξεχαστη εμπειρια και μεγαλη ποροση.εγω με μηχανημα core2duo 1gb ram 500 hard disk kai καρτουλα γραφικων 8600 στα 256 μου επειξε εξεσια χωρις κολληματα και αλλα.πρεπει να ξερεις για να κανεις αναβαθμιση τι ακριβως απαιτησεις εχεις απο τα παιχνιδια και τον εαυτο σου.τωρα 2 sli kai τετραπυρυνους και 4 gb ram και ολες οι υπερβολες ειναι για να σου ξαφριζουν την τσεπη σου.Ολα καλα και ωραια με το παιχνιδι αλλα στο τελος σε ξενερωνει.εκει που εχεις ποροθει απο την μαχη πανω στο αεροπλανοφωρο και περιμενειες σαν τρελος να σε παρει το ελικοπτερο και να μεταφερθεις στην ζουγλα η σε αλλη τοποθεσια ολα τελειωνουν και απλα σου λεει οτι πρεπει να περιμενειες το νουμερο 2.λυπηθηκα και ξενερωσα.

 

Αν σου έτρεξε το Crysis εξαίσια σε σύστημα με 1gb RAM και 8600 κάρτα γραφικών εγώ θα πηδήξω απ'την ταράτσα μου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες καλησπερα.ΤΟ CRYSIS ειναι παιχνιδαρα.προσφερει αξεχαστη εμπειρια και μεγαλη ποροση.εγω με μηχανημα core2duo 1gb ram 500 hard disk kai καρτουλα γραφικων 8600 στα 256 μου επειξε εξεσια χωρις κολληματα και αλλα.πρεπει να ξερεις για να κανεις αναβαθμιση τι ακριβως απαιτησεις εχεις απο τα παιχνιδια και τον εαυτο σου.τωρα 2 sli kai τετραπυρυνους και 4 gb ram και ολες οι υπερβολες ειναι για να σου ξαφριζουν την τσεπη σου.Ολα καλα και ωραια με το παιχνιδι αλλα στο τελος σε ξενερωνει.εκει που εχεις ποροθει απο την μαχη πανω στο αεροπλανοφωρο και περιμενειες σαν τρελος να σε παρει το ελικοπτερο και να μεταφερθεις στην ζουγλα η σε αλλη τοποθεσια ολα τελειωνουν και απλα σου λεει οτι πρεπει να περιμενειες το νουμερο 2.λυπηθηκα και ξενερωσα.

 

εγω οταν ειχα 8600 και 1gb ram με το ζορι επαιζε στο medium...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου έτρεξε το Crysis εξαίσια σε σύστημα με 1gb RAM και 8600 κάρτα γραφικών εγώ θα πηδήξω απ'την ταράτσα μου. :-)

 

 

Όχι,δν τ θέλουμε αυτό..

 

Τ παιδί ίσως να τ έτρεξε με κάποια ελλατωμένα γραφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αμαν ρε παιδιά βαρέθηκα να ακούω για το πως τρέχετε όλοι το παιχνίδι στο pc σας και ποσο πιο γρήγορα τρέχει στο pc toυ ενός ή του άλλου. Γίνατε όλοι επαγελματίες crysisφραμερετιστες και προβλέπεται πόσα fps βγάζει στο ξένο πισί. Να βγάλετε όλοι έξω τα Mhz sas να τα μετρήσουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αμαν ρε παιδιά βαρέθηκα να ακούω για το πως τρέχετε όλοι το παιχνίδι στο pc σας και ποσο πιο γρήγορα τρέχει στο pc toυ ενός ή του άλλου. Γίνατε όλοι επαγελματίες crysisφραμερετιστες και προβλέπεται πόσα fps βγάζει στο ξένο πισί. Να βγάλετε όλοι έξω τα Mhz sas να τα μετρήσουμε :P

 

e-penis λέγεται... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμαν ρε παιδιά βαρέθηκα να ακούω για το πως τρέχετε όλοι το παιχνίδι στο pc σας και ποσο πιο γρήγορα τρέχει στο pc toυ ενός ή του άλλου. Γίνατε όλοι επαγελματίες crysisφραμερετιστες και προβλέπεται πόσα fps βγάζει στο ξένο πισί. Να βγάλετε όλοι έξω τα Mhz sas να τα μετρήσουμε :P

 

Ε CRYSIS ειναι αυτο τι περιμενεις?:lol: Φαντασου τι εχει να γινει οταν βγει το crysis2....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Super Moderators

να υποθέσω λόγο γραφικών? :o

 

αν υπήρχαν νέα θα τα έιχαν postάρει...αλλά πιστεύω πως μπορείς να ψάξεις και μόνος σου στο net...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι κ τοσο βαρι....

απλα εγω πιστευω οτι δεν ειναι τοσο σιμβατο κ το εχουν κανει επιτιδες!!!!

γιατι τα παιχνιδια: quake κ prey που εχουν την ιδια μηχανη γραφεικων με το doom 3 τρεχουν καλιτερα κ με περισωτερα fps στις ιδιες καρτες γραφεικων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι κ τοσο βαρι....

απλα εγω πιστευω οτι δεν ειναι τοσο σιμβατο κ το εχουν κανει επιτιδες!!!!

γιατι τα παιχνιδια: quake κ prey που εχουν την ιδια μηχανη γραφεικων με το doom 3 τρεχουν καλιτερα κ με περισωτερα fps στις ιδιες καρτες γραφεικων....

 

Τα παιχνιδια DOOM3 PREY& QUAKE4 τρεχουν καλυτερα γιατι τα γραφικα τους ειναι πολυ κατωτερα απο του crysis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Τα παιχνιδια DOOM3 PREY& QUAKE4 τρεχουν καλυτερα γιατι τα γραφικα τους ειναι πολυ κατωτερα απο του crysis...

 

Learn to read...

 

ρωτάει γιατί τα παιχνίδια Prey & Quake που έχουν την ίδια μηχανή γραφικών με το Doom 3 τρέχουν καλύτερα από το Doom 3 με τις ίδιες κάρτες γραφικών...που είδες στην τελευταία πρόταση να αναφέρει το Crysis? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση..έχει παίξει κανένας το Crysis με DirectX 10?

Το έπαιξα με το 9 και ήταν γαμάτο αλλα θα ήθελα να το δω και με το 10 αλλα δεν μπορώ να το βρω για ΧΡ.Please help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...