Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα παντως μου τρεχει πολυ καλα στα xp ενω στα vista εχω πολλα προβληματα οχι λογω πεσμενων frames αλλα bugs.px οταν παιρνω ενα συγκεκριμενο οπλο χαλαει ολη η εικονα του παιχνιδιου .στα γραφικα δεν μπορω να καταλαβω ιδιαιτερη διαφορα μεταξυ dx9 kai dx10. μαλλον δεν εχω πολυ εμπειρο ματι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω μερικοι ποσο χρονων ειστε...

Καρατχην το cod4 ειναι αρκετα καλο αλλα χανει σε ηχο λες και πυροβολας με αεροβολο μερικα οπλα....και επειδη ειναι παιχνιδι που στηριζεται στα οπλα χανει εξαιρετικα εκει.Απο γραφικα ειναι οντως καλο .Και επισης ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΜΙΚΡΟ .Ειδικα για την τιμη του.

 

Οσο για το crysis ειναι παιχνιδι με κορυφαια γραφικα τιποτα αλλο .Και πανακριβο.Με απαιτησεις τρελες που σε 1 χρονο θα μπορει καποιοςνα το παιξει τσιτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
θα πάει μακρυά η βαλίτσα παιδιά.ρεκορ πωλήσεων σε όλες της χώρες

 

και αυτό το συμπέρασμα το έβγαλες από που?

μήπως από τις πωλήσεις του πρώτου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ητανε να περιμενουμε απο τις πωλησεις να μαθουμε αν ειναι παιχνιδι ειναι καλο ζητο που καηκαμε..αμα σου αρεσει ειναι καλο αν οχι δεν ειναι απλο ;)

 

fsbmaniac

Το crysis και το crysis και το crysis....εχω βαρεθει ρε παιδια με αυτη την καραμελα.Ενταξη εχει καλουτσα γραφηκα αλλα ειναι τοσο χαλια optimized που σας κανει να πιστευετε πως πραγματηκα ειναι τρελα απαιτητικο.Αν του ειχαν κανει κανα καλο optimze πιστευσε με και με μια 3850 512 θα το επεζες και με τα φιλρα σου σαν αρχοντας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πιστεύω πως το Crysis είναι ότι καλύτερο μπορεί να παίξει κάποιος αυτήν τη στιγμή αν έχει καλό μηχάνημα.Γραφικά,ένταση,ήχος πόρωση..Δεν είναι τίποτα τυχαίο. Μετά το Farcry δεν πίστευα οτι θα βγει κάτι καλύτερο αν και το προτιμούσα με περισσότερο αίμα και βία.:devil:

Είναι απίστευτο μερικές φορές πως έχουν εξελιχθεί τα παιχνίδια..πάλι καλά που έχω PC με καλή κάρτα...8800gt. γιατί στο λαπτοπ σέρνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...