Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, ακόμα και αν είχε χαμηλά fps η μηχανή του ήταν καλή και ήταν playable το παιχνίδι ακόμα και με 20 κάτι καρέ, ενώ άλλες μηχανές με τα ίδια καρέ είναι άστα να πάνε. Δε ξέρω τι και πως, αυτή την εντύπωση μου έδινε. Το ίδιο πιστεύω λοιπόν ότι θα έχουμε και στο 2ο.

 

Εξάλλου τα γραφικά του ήταν ΤΟΣΟ μπροστά που δεν υπήρχε πρόβλημα να τα μειώσεις λίγο, πάλι ήταν πολύ καλύτερα από τον ανταγωνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά, ακόμα και αν είχε χαμηλά fps η μηχανή του ήταν καλή και ήταν playable το παιχνίδι ακόμα και με 20 κάτι καρέ, ενώ άλλες μηχανές με τα ίδια καρέ είναι άστα να πάνε. Δε ξέρω τι και πως, αυτή την εντύπωση μου έδινε. Το ίδιο πιστεύω λοιπόν ότι θα έχουμε και στο 2ο.

 

Εξάλλου τα γραφικά του ήταν ΤΟΣΟ μπροστά που δεν υπήρχε πρόβλημα να τα μειώσεις λίγο, πάλι ήταν πολύ καλύτερα από τον ανταγωνισμό.

 

ναι ισχύει αυτό που λες, νομίζω έχει να κάνει με τη χρήση του motion blur που σου δίνει αυτή την αίσθηση..

άραγε αυτό θα υπάρχει και στο δεύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα η φωνη της nanosuit η καινουρια ειναι τοσο γ@μηστερη

Που αμα ημουν εγω και χωρις καν να εχω στολη να μου το λεγε ετσι "MAXIMUM ARMOR" βαρεια σκοτεινα

θα το πιστευα οτι ειμαι ατρωτος πλεον!

Πιστευω τα πρωτα 5 λεπτα παιχνιδιου θα αλλαζω συνεχεια modes ετσι για να τ ακουω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να παραμείνουμε εντός θέματος... :rolleyes:

 

Οι επιδόσεις του hardware στο Crysis έχουν συζητηθεί πολλές φορές στο θέμα του πρώτου παιχνιδιού.

 

το ίδιο θα συμβεί και με το Crysis 2. full στα spec θα είμαστε και συνέχεια θα μετράνε FPS με διαφορετικές κάρτες, αναλύσεις κτλ όπως και με το πρώτο για κανένα χρόνο και βάλε...

κάπως πρέπει να ξεκινήσουν τα "όργανα" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιόν Άλκατραζ ρε χαχαχαχαχ :P

 

Δεν υπάρχει Άλκατραζ, Άζτεκ υπήρχε στο 1 ο οποίος σκοτώθηκε.

 

3 Έμειναν από την Raptor Team Nomad, Psycho και Prophet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρω πολυ αλλα για διαβασε αυτο

 

A new Crysis 2 singleplayer gameplay trailer was released today showing the protagonist Alcatraz battling against the Alien invaders and the Crynet Systems troops. We can hear, presumably, the Crynet Systems boss speaking throughout the trailer revealing some bits and pieces of the storyline. The featured music is a version of 'New York, New York' by Rob Graves. You can watch this new trailer below.

 

wtf?

 

Το ειδα σημερα κ λεω τι σκ@τ@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω τουλαχιστον να το κολλησουν καπως με την ιστορια των προηγουμενων Crysis γιατι αλλιως το SP δν θα αξιζει μια για μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λένε ότι άλλαξε codename γιατί έκλεψε από την Crynet την νέα nanosuit. Ξαναλέω ότι είναι Ράδιο Αρβύλα αυτά οπότε παίζει όντως να μιλάμε για νέο χαρακτήρα.

 

Jake "Nomad" Dunn steals a Nanosuit 2.0 from Crynet Systems and this will result that he is hunted by Crynet Systems. His codename will change from "Nomad" to "Alcatraz".

 

 

1. The Crytek co. staff already explained to several preview writers (on purpose or by misstake) that the character we see in the trailer "marine salvage" is Jake "Nomad" Dunn.

2. The same source also announced that Jake "Nomad" Dunn will return in Crysis 2 (counts for Laurence "Prophet" Barnes to).

3. It was known earlier that "Alcatraz" is on the run for Crynet Systems for hijacking a nanosuit 2.0.

4. Several online game magazines already written in there preview that the main character will be once again Jake "Nomad" Dunn (look for previews written in June/July 2010).

5. And a game magazine where i am not familiar with wrote that Alcatraz is the new code name for Nomad, together with the information already given above.

6. Crytek also announced Crysis 2 will be linked to Crysis 1 in such manner that unsolved questions from Crysis 1 will be answerd and that players who step in Crysis 2 don't need Crysis 1 to understand the story. They also revealed that in the process they might trigger players to replay Crysis 1 because it gives a different view on the Crysis 1 storyline

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα νέο βίντεο εδώ

 

και μία συνέντευξη εδώ.

(έχει και δεύτερη σελίδα η συνέντευξη.

 

κάτι μου λέει οτι θα έχει πολύ φάση το multi-player :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...