Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως εμένα το demo μου τρέχει μια χαρά... Ευτυχώς, και το τρέχω στα 1366 χ 720... Ελπίζω και το κανονικό που έχω προπαραγγείλει να πηγαίνει καλά.

 

Τώρα, ή είμαι τόσο χάλια, ή πρέπει να διαβάσω λίγο κανένα guide για το τί τρέχει με το shield κλπ, ή πράγματι κάποιοι όπως ειπώθηκε cheetάρουν... Εγώ αδειάζω γεμιστήρα με το μυδράλιο, κι ο άλλος με τρώει με τρεις σφαίρες με το πιστόλι... Έλεος...

 

Ούτως ή άλλως, έφτασα level 7... Το όνομα είναι dimaslan, θα ήταν καλή φάση να παίζαμε... Θα το δω αύριο βράδι... Σήμερα το έλιωσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το demo φτάνει στο τέλος του.

 

The Crysis 2 PC and Xbox 360 demo will end at 0:00 PST tonight (8am Tuesday CET) so make sure to get those final frags in as this is your last chance to play before the official release next week!

 

MyCrysis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σιγουρα καποιοι δουλευουν cheats αλλα δεν βλεπω κανεναν να παραδεχετε οτι ενταξει παιζει να ειναι και ολιγον αστοχος.το να αδειασεις 3 γεμιστηρες γυρω απο τον αντιπαλο δεν θα τον σκοτωσει σιγουρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σιγουρα καποιοι δουλευουν cheats αλλα δεν βλεπω κανεναν να παραδεχετε οτι ενταξει παιζει να ειναι και ολιγον αστοχος.το να αδειασεις 3 γεμιστηρες γυρω απο τον αντιπαλο δεν θα τον σκοτωσει σιγουρα :P

ποιος είπε γύρω από τον αντίπαλο; B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σιγουρα καποιοι δουλευουν cheats αλλα δεν βλεπω κανεναν να παραδεχετε οτι ενταξει παιζει να ειναι και ολιγον αστοχος.το να αδειασεις 3 γεμιστηρες γυρω απο τον αντιπαλο δεν θα τον σκοτωσει σιγουρα :P

 

Αρα προκαλεις οποιον το λεει να αδειασει εναν γεμιστηρα γυρω απτο κεφαλι σου

name the game and game the name

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πικρη αληθεια ειναι οτι προσωπικα παιζοντας γνωστο shooter που εχει replay mode(οχι cod αλλα ονομα δεν λεω επειδη ειναι κονσολα και θα φαω γιουχα)

φωναζα μια μερα cheaters cheaters μπλα μπλα μπλα με γνωστα γαλλικα και ειπα ρε φουστη μου δεν γινετε να κλεβουν ολοι ποια

βαζω το λοιπον το theatre βλεπω το παιχνιδι σε super slo mo στα σημεια που πυροβολουσα για να ανακαλυψω το προφανες... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κονσόλα?! Ιερόσυλε!! :P :P

Καλά, είναι και το ping κάποιες φορές.

Π.χ. κάνω τελευταίο kill στο C2 και αλλού στόχευσα όταν σκότωσα και αλλού με έδειξε η final kill killcam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως ανακαλυψα οτι ενας με ετρωγε με 2 σφαιρες οπου κ αν με πετυχαινε

Και ηξερε απο πολυ πριν απο που θα ερθω cloak η χωρις και μην μου πεις nanovision

γιατι δεν κραταει 2 ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...