Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ κρίμα πάντως όλες αυτές οι επιλογές να μην είναι διαθέσιμες από το μενού του παιχνιδιού.

Τι κάνεις ρε Crytek... Προβλέπω σε λίγο καιρό και exclusive περιεχόμενο (DLC) μόνο για κονσόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με core2duo@ 2,2Ghz, ati 4890 και 2 gb ram, θα την παλέυει? Τρέχω σε 1920x1080..Δε με ενδιαφέρει να είναι οι ρυθμίσεις στο very high(ουτε στο high, για να είμαι ειλικρινής), να έχω ένα αποδεκτό 30fps θέλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως θα σε περιορίσει λίγο η RAM? Έχεις προβλήματα με νέα παιχνίδια ή όχι?

 

Νομίζω ότι η 4890 θα την παλέψει μια χαρά. Ίσως σε λίγο χαμηλότερη ανάλυση να παίξεις και very high.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικές υπερβολές.....

 

Όσοι ξαναλέω όσοι παίξαν το retail version Single Player έχουν δώσει θετικά σχόλια.

 

Wow. I was able to get in a couple hours of playtime today and I'm blown away. I'm loving everything about this game so far - graphics, of course, but the sound design is also top notch, with stirring music at just the right moments. They've also added some nifty new moves like power kick - and the 'look over' feature while crouched behind cover is very intuitive and effective.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τα λέει και αυτός και όσοι το έχουν κράξει προηγουμένως. Ναι, ίσως τα γραφικά να μην είναι crappy όπως αφήνει να εννοείται, αλλά σίγουρα δεν είναι στο επίπεδο που θα μπορούσαν να είναι και συν τοις άλλοις προσπαθούν να μας πείσουν ότι ΔΕΝ είναι port από τις κονσόλες. Λίγη ειλικρίνεια μπορεί και να ανταμειβόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το αγόρασα, το εγκατέστησα, κατέβασε το patch 1.1 και εκεί που λέω: Τώρα θα σώσω τον κόσμο, μου πετάει ένα παραθυράκι: This program will be available after 25/3 2.00 πμ

 

Τα νεύρα μου, αύριο φεύγω τριήμερο... Προφανώς το worldgames.gr απ' όπου το αγόρασα έχει αγγλικά κομμάτια γι' αυτό και τα δίνει μόνο 35€. Anyway, τουλάχιστον γλύτωσα ένα δεκάρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gamekeystore.net/store/ea-downloader-games/crysis-2 με 19€, το φθηνότερο που έχω βρεί, μου στείλανε άμεσως το key σε jpg και το έχω κανει activate στο EA Downloader αλλά η ΕΑ δεν έχει preload για το crysis 2 οπότε το κατεβάζετε απο αύριο ! :mad:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gamekeystore.net/store/ea-downloader-games/crysis-2 με 19€, το φθηνότερο που έχω βρεί, μου στείλανε άμεσως το key σε jpg και το έχω κανει activate στο EA Downloader αλλά η ΕΑ δεν έχει preload για το crysis 2 οπότε το κατεβάζετε απο αύριο ! :mad:

 

Έχει ξεκλειδωθεί από το EA Store το Crysis 2 και στην Ευρώπη. Όσοι έχετε κλειδί δηλαδή μπορείτε να παίξετε από σήμερα ;)

 

************Edit: Δεν μπορείτε τελικά να παίξετε. Θα ξεκλειδωθεί στις 2:00 το βράδυ. Μπορείτε όμως να το κάνετε κανονικά install για να είναι έτοιμο μέχρι τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...