Προς το περιεχόμενο

Διάθεση προϊόντων της Dell από τη Carrefour στην Ευρώπη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

os edo kanena.an lipei kati apo to kouti an ine xtipimeno an otidipote kai prepei na pao piso ekei den exo orexi.an xalage apla thapigena sto official service alla an einai kapoio provlima pou prepei na lithei me to katastima ekei den exo orexi.
Ξέρεις πολλά καταστήματα που να σου επιστρέφουν τα χρήματά σου αν γυρίσεις πίσω κάτι εντός 8 ημερών, ακόμα και αν απλά δε σου άρεσε; Το Carrefour το κάνει. Τώρα, αν σε χαλάει που θα το πάρεις από super market, είναι άλλο θέμα. Εμένα δε με χάλασε καθόλου που πήρα το Πάσχα ένα Toshiba των 1100? και μου έδωσαν πίσω σε δωροεπιταγές 360?.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to kanei to multirama.kai nai auto to 8 imeres piso den mou aresei giati o kathenas pernei auto pou thelei to pidaei tou kanei oti thelei kai meta to girnaei piso kai to pernei o allos second hand kai meta na giati blepeis simadia poles fors pano kai gratzounies pou kaneis politis den elegxei kan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ολο τον κοσμο υπαρχουν σουπερμαρκετ που πουλανε μεσα τα παντα...στην αμερικη μεχρι κ οπλα.το αν σας φαινεται περιεργο ενα υπερμαρκετ να χει Dell ειναι αλλη ιστορια.

φανταζομαι τι θα λεγατε αν πουλαγε alienware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ολο τον κοσμο υπαρχουν σουπερμαρκετ που πουλανε μεσα τα παντα...στην αμερικη μεχρι κ οπλα.το αν σας φαινεται περιεργο ενα υπερμαρκετ να χει Dell ειναι αλλη ιστορια.

φανταζομαι τι θα λεγατε αν πουλαγε alienware

 

den diafonoume alla allo olos o kosmos kai allo i ellada.fantazome skoini.nai gia sas irtha gia ena pc dell pou pira kai o diskos exei bad sectors.

apantisi.miso na fonaxo ton dieuthinti ego kovo mono zampon omoplati.a signomi o dieuthintis ine se meeting.

 

nai geias sas ti epexergasti foraei

den xero alla sigoura kati kalo :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις πολλά καταστήματα που να σου επιστρέφουν τα χρήματά σου αν γυρίσεις πίσω κάτι εντός 8 ημερών, ακόμα και αν απλά δε σου άρεσε; Το Carrefour το κάνει. Τώρα, αν σε χαλάει που θα το πάρεις από super market, είναι άλλο θέμα. Εμένα δε με χάλασε καθόλου που πήρα το Πάσχα ένα Toshiba των 1100? και μου έδωσαν πίσω σε δωροεπιταγές 360?.

 

 

Πρωτη φορα το ακουω ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ να γυρνας κάτι!! Ελατωματικο ΝΑΙ, αλλα ειναι υποχρεωση των καταστηματων δεν σου κάνουν καμια χαρη!! Την 9η ημερα σε στελνουν στην αντιπροσωπεια!!

 

Με τις δωροεπιταγες με μπερδεψες!! Προφανως αντι να πουν οτι κανει 740€ το εβαλαν 1100€ με δωροεπιταγες για να ξοδεξεις 360€ ΜΕΣΑ στο καρφουρ!

 

Τελος παντων σημερα ΟΛΑ πουλιουνται ΠΑΝΤΟΥ οι τιμες σχεδον παντου ειναι ιδιες απλο ο καθενας προμοταρει το μαγαζι του οπως μπορει!! Ο ενας λεει ειμαι διεθνης κολοσσος ο αλλος λέει 'εχω ενα μαγαζακι αλλα θα μου μιλησεις προσωπικα θα με πάρεις τηλ κλπ κλπ κλπ"

 

Στο τελος θα βαλουν και τα μαγαζια ηλεκρτονικων παγκο μαναβικης και χασάπικο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτη φορα το ακουω ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ να γυρνας κάτι!! Ελατωματικο ΝΑΙ, αλλα ειναι υποχρεωση των καταστηματων δεν σου κάνουν καμια χαρη!! Την 9η ημερα σε στελνουν στην αντιπροσωπεια!!

 

Με τις δωροεπιταγες με μπερδεψες!! Προφανως αντι να πουν οτι κανει 740? το εβαλαν 1100? με δωροεπιταγες για να ξοδεξεις 360? ΜΕΣΑ στο καρφουρ!

Αυτό που ακούς για πρώτη φορά είναι κανόνας σε πολιτισμένες χώρες όπως η Αγγλία και οι ΗΠΑ. Μην κοιτάς που εδώ σχεδόν όλα τα καταστήματα κάνουν την πάπια ακόμα και για ελλατωματικά προϊόντα που έχουν αγοραστεί την ίδια μέρα. Αν δεν σου αρέσει, δεν είναι αυτό που περίμενες ή ακόμα περισσότερο αν έχει πρόβλημα, σου επιστρέφουν τα χρήματα. Ούτε αντικατάσταση με άλλο, ούτε store credit.

 

Όσο για το laptop που είχε 740 και με έπιασαν κορόιδο με τις δωροεπιταγές, δες πόσο κάνει ακόμα και σήμερα (αν και δε λένε κάτι αυτές οι τιμές γιατί είναι παλιό μοντέλο και δεν υπάρχει πιά στα καταστήματα). Εγώ πάντως το πήρα 1099? στις 27/3 και το skroutz δε μου είχε βγάλει τότε φθηνότερη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ακούς για πρώτη φορά είναι κανόνας σε πολιτισμένες χώρες όπως η Αγγλία και οι ΗΠΑ. Μην κοιτάς που εδώ σχεδόν όλα τα καταστήματα κάνουν την πάπια ακόμα και για ελλατωματικά προϊόντα που έχουν αγοραστεί την ίδια μέρα. Αν δεν σου αρέσει, δεν είναι αυτό που περίμενες ή ακόμα περισσότερο αν έχει πρόβλημα, σου επιστρέφουν τα χρήματα. Ούτε αντικατάσταση με άλλο, ούτε store credit.

 

Όσο για το laptop που είχε 740 και με έπιασαν κορόιδο με τις δωροεπιταγές, δες πόσο κάνει ακόμα και σήμερα (αν και δε λένε κάτι αυτές οι τιμές γιατί είναι παλιό μοντέλο και δεν υπάρχει πιά στα καταστήματα). Εγώ πάντως το πήρα 1099? στις 27/3 και το skroutz δε μου είχε βγάλει τότε φθηνότερη τιμή.

 

Παιδία είναι όντως έτσι τα πράγματα.

Εχει δίκιο ο φίλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...