Προς το περιεχόμενο

Mini Jack male adaptor??


TechnoState

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...παιδια καλησπερα σας,

 

..γι'αλλη μια φορα θελω την βοηθεια σας,

κατ'αρχην δεν ξερω αν ποσταρω σε σωστο σημειο, μοντ προκαταβολικα συγνωμη...

 

ψαχνω ανταπτορα σαν αυτο : http://www.audiogear.com/cgi-bin/shopper.cgi?key=Adpt-MsmMsm&preadd=action

 

..θελω να συνδεσω συσκευη αναπαραγωγης σε ηχοσυστημα αυτοκινητου, δεν θελω ομως extension, δηλαδη λυση με καλωδιο, αλλα adaptor μονο (stereo, not mono), θα εξυπηρετουσε τρομερα αν ειχε κ γωνια 90μοιρων.

 

Οσο κ να googl-αρα δεν μπορεσα να βρω τιποτα σε καποιο ελληνικο site αλλα ουτε σε καταστηματα ηλεκτρονικων ειδων της περιοχης μου (ολοι θελουν να μου πουλησουν εναλλακτικα mini jack σε mini jack αρσενικο παντα, αλλα με καλωδιο)

 

Μηπως γνωριζετε κατι παραπανω για το που μπορω να βρω αυτο το μαραφετι?

 

Ευχαριστω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν μαγαζάκια με ηλεκτρονικά-ηλεκτρολογικά που έχουν τέτοια πράγματα. Ξέρω έναν καταπληκτικό στο Μαρούσι κοντά στον ηλεκτρικό σταθμό (Αθήνα...) αν θες σου λέω που είναι. Ο τύπος με έχει σώσει άπειρες φορές καθώς όχι μόνο έχει πάντα αυτό που θέλω αλλά ξέρει κιόλας τι θέλω όταν δεν το ξέρω εγώ!!!! :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ προσωπικά δεν ξέρω κάποιο στο κέντρο... :-(

θα ρωτήσω μήπως και ξέρει κάνας γνωστός....

αλλά όλο και κάποιος εδώ μέσα θα έχει δει κάποιο αντίστοιχο μαγαζί στο κέντρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..an einai eukolo na to kaneis,eilikrina tha me swseis! :):):)

 

φίλε ένα καλό κατάστημα ηλεκτρονικών, είναι το "Φανός". Είναι κέντρο, σε παράλληλη της Στουρνάρη, κάθετα της Πατησίων. Έχει όλα τα τέτοιου είδους πράγματα και σε καλές τιμές γενικώς.

 

στη φωτογραφία είναι μία από τις κόκκινες κουκκίδες (δε θυμάμαι ακριβώς :o). Ελπίζω να βρεις αυτό που γυρεύεις.

 

2000297669582817975_rs.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία!Βρέθηκε κάτι!!!

Και εμένα μου είπαν τώρα τα παιδιά στην δουλειά για ένα μαγαζάκι στο κέντρο, Κατουμάς λέγεται.

Κατεβαίνεις μετρό Πανεπιστήμιο, πηγαίνεις προς τα κάτω, προς πλατεία Κλαθμώνος δλδ. Λίγο πιο κάτω (ευθεία) έχει μια εκκλησία, στο στενό αριστερά από πίσω από την εκκλησία είναι ο τύπος....

Δυστυχώς δεν έχω τον χρόνο να κάνω και χάρτη όπως ο mariosCS (πολύ καλό btw!) αλλά ελπίζω να κατάλαβες που περίπου είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...