Προς το περιεχόμενο

To νέο SP3 απογειώνει τα XP


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βεβαια μπορει να ειναι και μουφα η πηγη, αλλα ποτε δεν ξερεις.. εαν δεν το δω παντως με τα ματια μου ειμαι πολυ επιφυλαχτηκος..

καλυτερα να κατσουν και να βγαλουν και κανενα update για τα vista αξιολογο λεω εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
δεν θυμαμαι ακριβως, αλλα σε καποιο site το ειχανε δοκιμασει και ειπαν οτι δεν ειδαν την διαφορα που τους ειχαν υποσχεθει

ok...

βεβαια μπορει να ειναι και μουφα η πηγη, αλλα ποτε δεν ξερεις.. εαν δεν το δω παντως με τα ματια μου ειμαι πολυ επιφυλαχτηκος..

καλυτερα να κατσουν και να βγαλουν και κανενα update για τα vista αξιολογο λεω εγω...

Εχμ,τα xp που τα χρησιμοποιει πολυ περισσοτερο κοσμος οποτε φανταζομαι πως δεν ειναι παραλογο να τα βελτιωσουν λιγο ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι καθόλου γερασμένο, ίσα, ίσα είναι καλοδουλεμένο και χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα λόγο ηλικίας. XP Rules (Για Microsoft πρόγραμμα), αλλίως δείτε εδώ http://vixta.sourceforge.net/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλό είναι οτι θα εχει χαρακτηριστικά δανεισμένα από τα Βίστα, επίσης νέα δυνατά πρότυπα ασφάλειας και λέγεται επίσης ότι θα θωρακίζει το σύστημα σε θέματα ασφάλειας και θα είναι πιο γρήγορο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να φτιαχτούν τα vista ώστε να τρέχουν τέλεια μου φαίνεται ότι είναι καλή ιδέα να βελτιώσουμε ακόμα περρισσότερο τα xp. Μακάρι να γινόταν κάτι και για υποστίριξη σε xp με directx 10...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αλλίως δείτε εδώ http://vixta.sourceforge.net/

 

Απίστευτο! χαχα! Δεν το είχα υπόψιν μου!

Το Beryl βέβαια συνεχίζει να είναι ότι πιό εντυπωσιακό έχω δει στον κόσμο του linux, αλλά και πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση :) Αλλά για μάς που δεν έχουμε γνήσια XP ??? Θα περιμένουμε να "σπάσει" τίποτα :)

 

den ginetia na min bgei tipota.edo i microsoft apo tote pou ebgale ta vist akai malon asxolite arketa me auto oute kapia new serial numbers den exei kanei block akoma:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai na to peraseis esi xexorista den pirazei.se ligo kairo oloi tha pezoun me vista opote .alla nai gia grigores katastaseis tha einai kalo me sp3 ensomatomeno.apo tin alli na doume posa updates tha bgoun mexri to 2010 pou tha stamatisei pleon to leitourgiko xp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...