Προς το περιεχόμενο

To νέο SP3 απογειώνει τα XP


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βαλε vista uitimate ειναι πολυ καλυτερα

αν εχεις και το αναλογο μηχανημα αλλιως υπαρχει και μια εκδοση αρκετα lite....

Παιδιά θέλω να μου πείτε που θα κατεβάσω το Service Pack 3

για την ωρα δεν εχει βγει επισημα οποτε καλο 8α ηταν να μην βιαστεις να το βαλεις.υπομονη 8α βγει και αυτο και το service pack τον vista soon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αντε με το καλο το sp3 αλλα με αυτο το +10% που λεγεται ειναι αλλο ενα καρφι στην ταφοπλακα των βιστα,αντι να κλεινει η ψαλιδα του performance ανοιγει

+τα windows7 δεν τα βλεπω κ τοσο καλα τα βιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορία σε σχέσει με αυτό το 10% καλύτερες επιδώσεις που ακούγετε για το sp3...

Αυτο σε τι υπολογιστές θα φανεί(αν φανει)? Σε τίποτα τετραπυρινα συστήματα με 4giga ram η έστω σε cpu χ2 5-6000+mhz 2giga ram,δηλαδή θα αξιοποιεί νεα συστήματα στο έπακρο η θα το δούνε και οι χρηστές με cpu 1.800~3.000mhz και 256~1024 mb ram δηλαδή να ελαφρύνει το λειτουργικο και να παίζει καλύτερα και στα παλιά-αξιόλογα συστήματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ηταν να αξιοποιηθουν στο 100% τα 2πυρηνα και τα 4πυρηνα η βελτιωση θα ηταν πολυ περισσοτερο απο 10%

 

αν και το ιδιο το +10 που λενε για το σπ3 μου φαινεται πολυ,λογικα θα δουνε ολα τα συστηματα βελτιωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 χρόνια αργότερα...

Γιατί να ασχοληθεί κάποιος με τα XP και οχι με τα W7;Πόσο παλιό PC να έχεις;Εχω παλιό PC socket 775 με W7 Ultimate και λειτουργεί κάπου 5 χρόνια  απροβλημάτιστα.Πριν είχα XP.

Σκεφτόμαστε κάποιοι για W10 που υποτίθεται πως είναι πιο ασφαλές και γρήγορα αλλά υπάρχουν διαφορετικές απόψεις,κάποιοι τα κράζουν και σε άλλους τους αρέσουν.

Μήπως σας έβαλε ο Federer να τρολλάρετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...