Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ HOL DOUBLE PLAY


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υστερα απο 7 μηνες επιτελους ενεργοποιηθηκε, εκανα τις συνδεσεις ( το splider στην μπριζα του τηλεφωνου, το διακλαδωτο καλωδιο πανω στο splider και μετα πανω στο FRITZ) adsl εχω με ταχυτητα σε download 50 kb/sec, το σταθερο που το εβαλα στο fon1 δεν δουλευει κανει ενα μπιπ συνεχωμενο και οταν περνω τηλ μου λεει οτι εχω προβλημα στην υπηρεσια, στο fritz το μονο που εχω κανει ειναι να βαλω ονομα και κωδικο χρηστη, δεν ξερω αν πρεπει να κανω κατι αλλο γιατι δεν εχω manual, αν μπορει ας βοηθησει καποιος τουλαχιστον να φτιαξω το τηλ.

Και κατι αλλο ειμαι παλιος συνδρομητης της hol εβαλα τους παλιους κωδικους και συνδεθηκα τωρα εβαλα και τους καινουργιους και παλι συνδεθηκα, προσπαθω να επικοινωνισω με το τμημα εξυπηρετησης και ειμαι 1ωρα σε αναμονη με το κινητο, με τους γαμ.... τους καριολ.... γαμ... το μου.. της μανας τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

koita kane prota ayto βαλε αυτο το αρχειακι στοfritz box στο στελνω στο μπ μαλλον δεν θα περαστηκαν εκεινη την ωρα που μπηκες οι ρυθμισεις!!! οτια απορια εχεις πες μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

koita kane prota ayto βαλε αυτο το αρχειακι στοfritz box στο στελνω στο μπ μαλλον δεν θα περαστηκαν εκεινη την ωρα που μπηκες οι ρυθμισεις!!! οτια απορια εχεις πες μου

 

Δεν καταλαβα που μου στελνεις το αρχειο, με πμ εννοεις?

Κανονικα αφου εβαλα κωδικους επρεπε να λειτουρχει χωρις καμια αλλα ρυθμιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασε το αρχειο και μετα βαλτω μεσα απο setings -->system-->save settigs -->restore και για κοδικο hol

θα επαννακινηθει το μοντεμ και θα αλλαξει ο ασυρματος κοδικος προσεξε μονο με λαν θα συνδεθεις πρωτη φορα μετα βαλε τον μεγαλο αριθμο και τον κοδικο απο το μικρο φακελακι που ηταν μεσα στο πακετο.Τον κοδικο βαλτον στην σελιδα του internet-->accoun information

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασε το αρχειο και μετα βαλτω μεσα απο setings -->system-->save settigs -->restore και για κοδικο hol

θα επαννακινηθει το μοντεμ και θα αλλαξει ο ασυρματος κοδικος προσεξε μονο με λαν θα συνδεθεις πρωτη φορα μετα βαλε τον μεγαλο αριθμο και τον κοδικο απο το μικρο φακελακι που ηταν μεσα στο πακετο.Τον κοδικο βαλτον στην σελιδα του internet-->accoun information

 

Ευχαριστω, για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασε το αρχειο και μετα βαλτω μεσα απο setings -->system-->save settigs -->restore και για κοδικο hol

θα επαννακινηθει το μοντεμ και θα αλλαξει ο ασυρματος κοδικος προσεξε μονο με λαν θα συνδεθεις πρωτη φορα μετα βαλε τον μεγαλο αριθμο και τον κοδικο απο το μικρο φακελακι που ηταν μεσα στο πακετο.Τον κοδικο βαλτον στην σελιδα του internet-->accoun information

 

A problem occurred while restoring the settings.

 

The import password is incorrect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε ενα λαν καλοδιο και βαλε το λαπτοπ σου στο μοντεμ βαλε και αυτες τις ρυθμισεις αν θες να σου πω ακριβως βημα βημα πως μπαινουν στειλε μου την επαφη σου απο μσν (αν εχεις)???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...