Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με φόρθνετ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπών παίδες ακούστε έχω forthνετ 2play συνδέεται κανονικά το ρούτερ με το κομπιούτερ

αλλά οχι με το ίντερνετ...Δοκίμασα και αλλό ενα ρούτερ αλλά τίποτα...Τώρα είμαι με νταίαλ απ (56 kbps) και κάνω αυτό το πόστ βοηθήστε με πλζ

 

Φιλικά

Νιόνιος(Γιώργος);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες κι εγώ είχα πρόβλημα για αρκετές ώρες.Μόλις ξύπνησα σήμερα συνδέθηκα κανονικά και πριν από λίγο ξανά πρόβλημα.Τώρα πάλι συνδέθηκα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εγώ έχω αυτό το πρόβλημα 3 μέρες τώρα. Και μόλις κατάφερα να συνδεθώ εχθές, είδα ότι συγχρόνιζα στην μισή ταχύτητα και αν το ζόριζα ξαναέπεφτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θεωρείς ότι είναι εντελώς τυχαίο το ότι συγχρονίζω στη μισή ταχύτητα μετά τα προβλήματα με τα disconnection που έχω και εγώ όπως και τόσοι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to dslam se klidonei stin taxitita pou briskei me basi to xalko pou briskei.an px baleis esi ena magniti konta sto kalodio tha se klidosei pio xamila automata.tora to giati mporei na exei ginei auto ine xilia dio aitia.kalodio pou kopie kai enothike kalodio pou pire igrasia allagi kati stin kalodiosi mesa sto spiti.malakas otetzis pou pige na ftiaxei kati kai xalase kati allo i den bidose kala kati allo.skouria pano se kalodio pou to exo dei apires fores prosopika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...