Προς το περιεχόμενο

cooler gia 6750


kostass13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

2,3 τις δούλεψα 1100 5-4-4-10 για κανένα μήνα σε μονταρισμένη evga 650i Ultra δεν έπαθαν τίποτα για κάθε μέρα τρέχανε σε 1000Mhz Cl4 4-4-10 με 2,22 Volt αυτά με 2.1 που έδινε max το board έπαιζαν 1000 με Cl5 4-4-12 max αυτά μετά είναι και θέμα chipset για να ανέβουν οι μνήμες και να μηνούν σταθερές πρέπει να τσιμπήσεις λίγο και την τάση στο southbridge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαααααα. δοκιμασα και με 4-4-4-12 και 5-5-5-12 εως 15,και με το που εμπαινε στα win εβγαζε μπλε οθωνη και bootαρε το pc.ανεβασα και ταση στα 2.3,και δεν εμπαινε καν στα windows.και το southbridge μεχρι και 1,2 αλλα τιποτα :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανταλλασουμε μνημες? :lol:

 

α! με μεγαλη μου λυπη,ανακοινωνω,οτι με το τελευταιο bios update που βγηκε σημερα,το οποιο και φλασαρα πριν απο λιγο,οι θερμοκρασιες του cpu μου,ανεβηκαν κατα 10 βαθμους :mad: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τις έχω τώρα :P τις πούλησα προς κάποια ευρώ σε κάποιον εδώ μέσα τώρα έχω άλλες :-)

 

α! με μεγαλη μου λυπη,ανακοινωνω,οτι με το τελευταιο bios update που βγηκε σημερα,το οποιο και φλασαρα,οι θερμοκρασιες του cpu μου,ανεβηκαν κατα 10 βαθμους .

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανταλλασουμε μνημες? :lol:

 

α! με μεγαλη μου λυπη,ανακοινωνω,οτι με το τελευταιο bios update που βγηκε σημερα,το οποιο και φλασαρα πριν απο λιγο,οι θερμοκρασιες του cpu μου,ανεβηκαν κατα 10 βαθμους :mad: .

 

δεν ανεβήκαν, εκεί ήταν από πριν.. :P

 

απλά έδωσαν σωστές ενδείξεις οι sensores ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ανεβήκαν, εκεί ήταν από πριν.. :P

 

απλά έδωσαν σωστές ενδείξεις οι sensores ;)

 

με γλωσσοφαγες.

εβαλες το τσιρακι σου στην asus,και πειραξε τα bios updates....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γλωσσοφαγες.

εβαλες το τσιρακι σου στην asus,και πειραξε τα bios updates....

 

:lol: πρόσεχε πως μιλάς μην πάρω τηλ. και στο επόμενο update δεις +20 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: πρόσεχε πως μιλάς μην πάρω τηλ. και στο επόμενο update δεις +20 :P

 

δεν πα να κανεις οτι νωμιζεις.... γυρισα στην εκδοση 0602 και τωρα μου λεει 7 βαθμους και παλι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...