Προς το περιεχόμενο

ΗΧΕΙΑ Η΄ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ


xalara87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα θελω να αναβαθμίσω το σύστημα ήχου του pc θελω ηχο 5.1 με περιπου 100 ευρω

αν μπορείτε προτείνεται κάτι καλό

2ον ) εχω την εξής απορία αν αξίζει αντι για ηχεία να παρω πολυ καλα ακουστικά οπως αυτα εδω http://www.pixmania.com/gr/gr/655378/art/razer/aeioooeeu-eaoae-o-ieenuou.html

που απο οτι λενε εχουν ηχο 5.1

 

χρήση κυρίως με ταινίες τα ακουστικα τα σκεφτομαι μονο κ μονο γιατι οσο δυνατα κ να ναι τα ηχεια στου φουλ το βραδυ δεν θα μπορω να τα βαζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλο τα ηχεια,και αλλο τα ακουστικα.το τι θα παρεις,ειναι αποφαση δικη σου.

εγω μιας και διαθετεις 100 ευρω,θα προτεινα ενα καλο Logitech 5.1 συστηματακι,γυρω στα 70 ευρω,και κανα 20ευρω για ακουστικα για να ακους το βραδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε λιγο που κοιταξα και σε review και στο επίσημο σαιτ ειναι 5.1

http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&products_id=38

 

μπας και ξερεις κανα μαγαζι αθηνα που να χει να μπορω να τα δοκιμασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ρε φιλε οταν σου ρθει περιμένω σχόλια ποσο σου πηγε με μεταφορικα?

να σε ρωτησω και το αλλο με την καρτα ηχου της μετρικης δεν ειμαι οκ η θελω καρτα ηχου υποχρεωτικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

112 euro einai xoris fpa ..vle kai 10 euro egiisi alla 10 metaforika kai 15 euro gia to embasma stin trapeza se promithia fgeni peripou 150+ peripou den ksero akrivos giati pira kai kati alo mazi me ta razer akoustika

 

gia na akousis 5.1 ixo tha prepei i mother board sou na exei ensomatomeni karta alios prepei na paris mia ... pare x-fi 150-170 euro exoun kai einai poly kales gia ta game se osa tis ypostirizoun kerdizis kai fps

 

an to paris me visa glitonis ta 15 euro promithias tis trapezas kai tha sou erthi kapou 140 me 150 euro ... pantos afta ta akoustika einai ta kalitera pou kikloforoun kai me diafora apo ta ypolipa giafto mi to skeftese katholou kai parta ... sto europaiko site poliseon tis razer ta exoun 140 euro einai mikri diafora to idio peripou tha sou erthoun an ta paris apo aftous

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...