Προς το περιεχόμενο

Καλύτερο (εσωτερικό) DVD-Recorder (Dual Layer)


Vincanity

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω και πολυ καιρό έχει απομακρυνθεί η Pionner απο τα οπτικά μέσα, και στην ιδικά στο Ελλαδισταν απο ενα σημειο και μετα ηταν δισκολο να τα βρεις.

Εγω δεν είχα πότε πρόβλημα με το παιχνίδια του xbox άσχετα με το ποιο μηχάνημα γράφει τα δισκάκια (φυσικά μιλάμε για verbatim dual layer made in Singapore).

 

εχω ενα asus αγορασμενο πριν περιπου 7-8 χρονια το οποιο τα γραφει ολα κανονικα εκτος απο τα .iso του xbox360. οτι δισκακι και να βαλω, εμφανιζει συνεχεια writing errors στο imgbrn και καπου στο 70% κολλαει και δεν προχωραει. εχω δοκιμασει μπολικα διαφορετικα .iso και εχω χαραμισει και αρκετα δισκακια (και ειναι και ακριβα παναθεματα) :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τι να πω, εγω μέχρι στιγμής δεν είχα πρόβλημα, αλλα δεν έχω και τόσο παλαιό μηχάνημα, το ποιο παλιό είναι ενα lg 5 χρονών και κάνει τι δουλειά μια χαρά με τα verbatim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα το @#$%@@$%$# nec AD-7240S-0B 24x απο multirama σημερα... Το συνδεσα με sata κανονικα το εκανα flash στην 1.03 και ξεκινησα να γραψω σε verbatim dl dvd+r. Γραφει κανονικα, κανενα error στο imgburn, το βαζω να παιξω και τιποτα. 3 συνολικα δισκακια με την ιδια διαδικασια και τα ιδια αποτελεσματα. παει να ξεκινησει και μου πεταει το error οτι δεν ειναι καθαρο το dvd.

 

καμια αλλη ιδεα? Το παιχνιδι περασμενο κανονικα απο abgx360, κομπλε σε ολα, οι ρυθμισεις στο imgburn σωστες.. τι αλλο να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...