Προς το περιεχόμενο

vivodi speedtouch


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σε ολους. ειμαι καινουρια στο διαδυκτιο ωστοσο καποιο επιπεδο γνωσεων στους υπολογιστες το εχω. ειμαι στη vivodi και εχω ασυρματο ρουτερ το thomson 780WL speedtouch. οταν ομως καλεσα την εταιρια για να με βοηθησει να βαλω καποιους κωδικους ετσι ωστε να μη μου "κλεβουν" σημα οι γειτονες και τους αλλαξαμε, επεσε το ρουτερ. εσβησε. κοπηκε το τηλεφωνο, ολα. εκανα reset και απο τοτε οποτε προσπαθω να μπω wireless πεφτει το ρουτερ, πεφτουν ολα. εχω vista αν παιζει καποιο ρολο.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΒΟΗΘΕΙΑ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΙ ΑΛΛΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησε να διευκρινήσεις λίγο περισσότερο το πρόβλημα. Όλα πέφτουν πατώντας το apply στη σελίδα του 780 ή ενω έχεις κάνει apply και έχει πάρει τις ρυθμίσεις , πλεον πατώντας το connect στον υπολογιστή πέφτουν τα πάντα? Όταν συμβαίνει αυτό κάνει restart το ρούτερ κοινώς (σβήνουν όλα μπροστα και σταδιακά ξανανάβουν δλδ?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giati exei anixei kai kapoios allos auto to topic????kai leei akrivos to idio provlima.what the fuck me to speedtouch.setare to apo ena pc me kalodio kai meta kane tis rithmiseis gia wireless kai afou ginoun tote mpes me wireless.dokimase me wep i wpa. dokimase allo kanali.firmware nomizo den iparxei kainourio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...