Προς το περιεχόμενο

hp pavilion dv 6000


localy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω σε ακριβως ιδια κατασταση εκανα το εξης ....

εβαλα το everest προγραμμα και ειδα ακριβως ποια υποσυστηματα ειχα ...

μετα πηγα στο σιτε του καθενος κατασκευαστη και κατεβασα τους επιμερους drivers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi re paidia to laptop grafi pano dv 6000 einai hp.ena giga mnimi 120 giga skliro kai karta grafikon gforce go 7400.kani i pio pano selida pou mou eipe to paidi....

kai kati akoma

stin selida eki pou lei gia tous drivers download exei px.

 

Content starts here

 

» Find Drivers and Software for Windows Vista

» Alert! Your Model # May be Different. Identify Notebook Model to Resolve Issues Quickly

» Windows Vista Upgrade Options

» Join the User Forum to Share Information & Find Solutions

 

Microsoft Windows XP

 

 

 

 

 

Driver - Audio

 

Date

 

Version

 

Previous

 

Size

 

 

 

» Conexant High Definition Audio Driver

12-2006 3.26.0.0 A

» Version:

1.38M

 

 

» Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio (sp32646)

06-2006 1.00 A6

» Version:

35.5M

ta katevazo kai ta dio??? i mono to proto???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi re paidia to laptop grafi pano dv 6000 einai hp.ena giga mnimi 120 giga skliro kai karta grafikon gforce go 7400.kani i pio pano selida pou mou eipe to paidi....

kai kati akoma

stin selida eki pou lei gia tous drivers download exei px.

 

Content starts here

 

» Find Drivers and Software for Windows Vista

» Alert! Your Model # May be Different. Identify Notebook Model to Resolve Issues Quickly

» Windows Vista Upgrade Options

» Join the User Forum to Share Information & Find Solutions

 

Microsoft Windows XP

 

 

 

 

 

Driver - Audio

 

Date

 

Version

 

Previous

 

Size

 

 

 

» Conexant High Definition Audio Driver

12-2006 3.26.0.0 A

» Version:

1.38M

 

 

» Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio (sp32646)

06-2006 1.00 A6

» Version:

35.5M

ta katevazo kai ta dio??? i mono to proto???

 

autin den einai i sosti selida???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Hi ενδιαφερομαι να αγορασω το hp 6661 αλλα θελω να εγκαταστησω τα windows xp. υπαρχουν drivers για windows xp; αν υπαρχουν μπορει καποιος να μου παραθεσει αντισοιχα links?

 

thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα σε όλους hp pavilion dv2540ev help pleace!

 

εχω τον hp pavilion dv2540ev και θελω από vista να παω σε xp πρεπει οπωσδηποτε να παρω usb floppy δεν υπαρχει αλλος τροπος? προσπαθησα με εξωτερικο σκληρο δισκο να κανω boot απο εκει τιποτα εντομεταξη δεν βλεπουν τα xp τον σκληρο μου δισκο εκανα και disable sata τιποτα ουτε φορματ δεν μπορω να κανω;

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα σε όλους hp pavilion dv2540ev help pleace!

 

εχω τον hp pavilion dv2540ev και θελω από vista να παω σε xp πρεπει οπωσδηποτε να παρω usb floppy δεν υπαρχει αλλος τροπος? προσπαθησα με εξωτερικο σκληρο δισκο να κανω boot απο εκει τιποτα εντομεταξη δεν βλεπουν τα xp τον σκληρο μου δισκο εκανα και disable sata τιποτα ουτε φορματ δεν μπορω να κανω;

ευχαριστω πολυ

Δυστυχώς δεν υπάρχει αλλος τρόπος. Για να δουν το σκληρό δίσκο πρεπει εκτος απο disable του sata στο bios setup πρεπει να εχεις και τη δισκετα για να τη διαβασει στην αρχή (μολις ξεκινήσεις τη διαδικασία και μετά το disable). Επίσης διαβασέ προσεκτικά το βιβλιο οδηγιών (manual), ειτε ειναι σε μορφή βιβλιου είτε σε ηλεκτρονική μορφή. Αν δεν εχεις manual τοτε δες στο site της HP. Το πιο πιθανό ειναι να εχεις τη δυνατότητα κατασκευής ενος και μόνο (ΠΡΟΣΟΧΗ!!!) recovery dvd των VISTA (το κανει ο υπολογιστής αυτόματα αν ακολουθησεις καποια διαδικασία). Με αυτό το DVD κανεις οτι θέλεις μετά χωρίς πρόβλημα. Τελος να δωσεις μεγαλη προσοχή στα TXT των drivers που θα εγκαταστήσεις γιατι μπορει να διαπιστωσεις οτι δεν εγκαθίστανται αν δεν προηγηθούν κάποιες άλλες ενέργειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σασ παρακαλω πολυ τελικα καταφερα να κανω φορματ αλλα εχω κολησει στον ηχο δεν μπορω να το βρω ευχαριστω πολυ hp dv2540 Conexant High-Definition Audio Driver

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

θελω να περασω ΧΡ σε ενα HP Pavilion DV6661EV , εχω κατεβασει ολα τα απαραιτητα προγραμματα nlite everest ktl αλλα εχω μπλεχτει με τα πολλα αρχεια και δεν ξερω ποιο ακριβως sata controller driver κανει για το παραπανω μοντελο. μπορει καποιος να με κατατοπισει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...