Προς το περιεχόμενο

Our Linux Desktop Screenshots


NeonSync

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα απο πολλες δοκιμες (tiny core ,peppermint ,wattos ,antergos ,manjaro κλπ) για ελαφρια minimal k σταθερη διανομη για το htpcaki αλλα κ το κυριως pc

 

Lubuntu Lts 16.04

 

gtk theme Color-UI

icon them Numix circle + folders hack

https://github.com/numixproject/numix-folders

 

s1bOCqu.png

Επεξ/σία από imoaix
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορούμε να έχουμε το conky του καιρού ??  :-D  :-D  :-D

Δεν ειπε κανεις οτι ο καιρος ειναι απο conky.Δυστυχως το conky σε καμμια περιπτωση δεν μπορει να συγκριθει με το rainmeter,το οποιο παρεπιπτοντως ειναι το μονο που μου λειπει πραγματικα απο τα windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπε κανεις οτι ο καιρος ειναι απο conky.Δυστυχως το conky σε καμμια περιπτωση δεν μπορει να συγκριθει με το rainmeter,το οποιο παρεπιπτοντως ειναι το μονο που μου λειπει πραγματικα απο τα windows

wine??Και κάτι δεν μου πήγαινε καλά με την διαφορά στο χρώμα  :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wine??Και κάτι δεν μου πήγαινε καλά με την διαφορά στο χρώμα  :-D  :-D  :-D

το wine εχει πολλα προβληματα με το RM,δεν λειτουργει σωστα.Η διαφορα του χρωματος ηταν δικη μου αβλεψια.Σου στελνω μνμ για να καταλαβεις περισσοτερα 

k5OFbir.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το wine εχει πολλα προβληματα με το RM,δεν λειτουργει σωστα.Η διαφορα του χρωματος ηταν δικη μου αβλεψια.Σου στελνω μνμ για να καταλαβεις περισσοτερα

k5OFbir.png

Σε παρακαλω στειλτο και σε μενα το ομορφο αυτο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα απο προτροπη και πολλη σκεψη αλλαξα διανομη, αφου τρελανα τον SSD με απανωτες εγκαταστασεις αυτων που πιστευα οτι θα ταιριαζαν με το pc μου...(Mx, Antix, Tiny core, Wattos, Bondhi, Lxle κλπ)κατεληξα στο Lite, μιας και δουλευε οπως πρεπει τοσο απο το live usb οσο και εγκατεστημενο χωρις προβλημα (οι αλλες διανομες μου εβγαζαν θεματακια και κολληματα, αλλα οχι παντα απο το live usb, γιαυτο και αναγκαζομουν να εγκαταστησω).Ολα τα περιφερειακα δουλευουν αψογα, η ασυρματη συνδεση πλεον δεν μου βγαζει προβλημα στα καναλια και επιτελους αναγνωριζει το bluetooth! :-D (ΑΛΛΑ γρηγορη σαν το manjaro δεν ειναι......κριμα..... :fear: )

Edit: και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣΣΣΣ!!

post-418150-0-63502700-1483290331_thumb.png

Επεξ/σία από ΛεναΛενα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...