Προς το περιεχόμενο

Our Linux Desktop Screenshots


NeonSync

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να βρεθεί το wallpaper χωρίς να χρειαστεί να εγκατασταθεί το λειτουργικό. Διαφορετικά υπάρχει και αυτό. Όσο έψαξα δεν κατάφερα να το βρω σε ανάλυση πάνω από 1920x1080.

 

edit: βλάκας εντελώς, τώρα μόλις κατάλαβα ότι το παραπάνω link περιέχει τα wallpapers, εκεί κάτω αριστερά που λέει "Get this package". Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι το Grasslands Under The Moon και υπάρχει σε ανάλυση 3840x2400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις που ξερετε τα πολλα και ο νους σας κατεβαζει, κανενα dock καπως ελαφρυ υπαρχει (εκτος απο το docky και το cairo..και τα δυο μου κανουν νουμερα) οπως του tsofras????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις που ξερετε τα πολλα και ο νους σας κατεβαζει, κανενα dock καπως ελαφρυ υπαρχει (εκτος απο το docky και το cairo..και τα δυο μου κανουν νουμερα) οπως του tsofras????

Plank, δεν το έχω δουλέψει πολύ αλλά δείχνει πανάλαφρο σε σχέση με τα άλλα 2 που λές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και το wbar. Ειναι αυτο που φαινεται πανω πανω στο δικο μου screenshot στην προηγουμενη σελιδα, μονο που το δικο μου δεν εχει καποιο "φοντο" για φαινεται σαν dock και εχω ορισει τα ανοιχτα και ελαχιστοποιμενα παραθυρα να μην φαινονται εκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...