Προς το περιεχόμενο

Our Linux Desktop Screenshots


NeonSync

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πες το παιδί μου. Δε δαγκώνουμε, μόνο ban κάνουμε :P

 

Η ομορφιά ενός τόσο λιτού και αποτελεσματικού στησίματος, αλλοιώνεται από ένα tribalίστικο, ή ό,τι είναι αυτό το πράμα που του δίνει μια ψευδοεντυπωσιακή αίσθηση. Δεν θέλω να σκεφτείς τα κλασσικά "αα ο αρχιτεκτονας και καλά ξέρει για αισθητική κτλ" αλλά ξέρεις... μηχανολόγοι...:-(

 

(χαιρετώ τα υπόλοιπά μέλη του forum, για λίγο ελπίζω καιρό, τα λέμε όταν θα χει πολύ κρύο για banια:whistle:)

 

Audere est Facere

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ομορφιά ενός τόσο λιτού και αποτελεσματικού στησίματος, αλλοιώνεται από ένα tribalίστικο, ή ό,τι είναι αυτό το πράμα που του δίνει μια ψευδοεντυπωσιακή αίσθηση. Δεν θέλω να σκεφτείς τα κλασσικά "αα ο αρχιτεκτονας και καλά ξέρει για αισθητική κτλ" αλλά ξέρεις... μηχανολόγοι...:-(

 

(χαιρετώ τα υπόλοιπά μέλη του forum, για λίγο ελπίζω καιρό, τα λέμε όταν θα χει πολύ κρύο για banια:whistle:)

 

Audere est Facere

 

Συμφωνώ , για αυτό @apoikos δώσε το wallpaper σε εμένα να το βάλω στο υπερφορτωμένο καγκούρικο kde μου. :-) :P

 

Αν και θα το προτιμούσα σε πράσινο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ομορφιά ενός τόσο λιτού και αποτελεσματικού στησίματος, αλλοιώνεται από ένα tribalίστικο, ή ό,τι είναι αυτό το πράμα που του δίνει μια ψευδοεντυπωσιακή αίσθηση. Δεν θέλω να σκεφτείς τα κλασσικά "αα ο αρχιτεκτονας και καλά ξέρει για αισθητική κτλ" αλλά ξέρεις... μηχανολόγοι...:-(

 

(χαιρετώ τα υπόλοιπά μέλη του forum, για λίγο ελπίζω καιρό, τα λέμε όταν θα χει πολύ κρύο για banια:whistle:)

 

Audere est Facere

Επομένως κάτι τέτοιο κυβιστικό σου φαίνεται καλύτερο, ε;

xmonad.jpg

(και μένα)

Ο awesome πέθανε, ζήτω ο xmonad (κάποια στιγμή θα ανοίξω ένα thread για τους tiling window managers).

 

Συμφωνώ , για αυτό @apoikos δώσε το wallpaper σε εμένα να το βάλω στο υπερφορτωμένο καγκούρικο kde μου. :-) :P

 

Αν και θα το προτιμούσα σε πράσινο. :-)

 

Random Joy ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό ρε φίλε πώς το έκανες ? οεο ?

 

Δες οδηγίες εδώ για την εγκατάσταση της νέας έκδοσης του compiz-fusion στο ubuntu hardy

 

http://ubuntu.opengr.net/viewtopic.php?f=9&t=659

 

Aν και έχω περάσει την νέα έκδοση δεν είμαι και τόσο ευχαριστημένος με την απόδοση της. Μου κάνει κάτι μικρά lagarismata όταν προσπαθώ να αλλάξω εικονική επιφάνεια εργασίας με ενεργοποιημένη την σφαίρα απο τις ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επομένως κάτι τέτοιο κυβιστικό σου φαίνεται καλύτερο, ε;

xmonad.jpg

(και μένα)

Ο awesome πέθανε, ζήτω ο xmonad (κάποια στιγμή θα ανοίξω ένα thread για τους tiling window managers).

 

πιο ωραίο σίγουρα:lol:, δεν ξέρω μόνο πρακτικά, σε πολύωρη εργασία μήπως κουράζει λίγο:P

 

awaiting το tiling WM thread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε check2fire μπορείς να μου δώσεις ένα link για το backround σου, ο tux σαν άγαλμα της ελευθερίας κ έτσι; Προσπάθησα να το βρω αλλά δεν.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...