Προς το περιεχόμενο

Τι λετε ?? Κανουμε μια αρχη ?


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκινωντας απο την Τριτη 18-12-2007....δηλαδη σε 19 μερες απο σημερα.

 

Αυτη τη μερα λοιπον θα ηθελα ΟΛΟΙ ΜΑΣ να μην κυκλοφορησουμε με τα ΙΧ μας και ακομα να μην καταναλωσουμε ηλεκτρικη ενεργεια απο τις 11 το πρωι και για μια ωρα οσο αυτο ειναι εφικτο βεβαια.

 

Φτανει πια με αυτο το ξεφτιλικι του πετρελαιου και των παραγωγων του...η βενζινη θα φτασει στο 1.20 μεχρι τον ερχομενο Φεβρουαριο....τερμα στις ασυναρτησιες για 30% αυξησεις στα τιμολογια του ρευματος....πρεπει να ειναι απο αλλο γαλαξια οι τυποι που ανακοινωνουν τετοια πραγματα....

 

Καντε copy paste αυτο το μυνημα και μοιραστε το σε ολη τη λιστα του ταχυδρομειου σας !!!

Επισης πειτε τους να κανουν κι αυτοι το ιδιο κοκ....

 

ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΡΧΗ !!!

 

 

 

ps.... αν γινεται καποιος mod ας μην αφησει αυτο το μυνημα να χαθει στις πισω σελιδες ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

συν οτι οσο ανεβαινει το πετρελαιο (σε δολλαρια ανα βαρελι) αλλο τοσο ανεβαινει το ευρο εναντι του δολλαριου, τον τελευταιο χρονο η τιμες του πετρελαιου σε ευρο ειναι ιδιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα η τιμή του πετραιλαίου έπεσε λίγο... Απλά το λέω πληροφοριακά...

 

Αν θες να κάνεις κάτι, αγόρασε ένα αυτοκίνητο που καίει υδρογόνο, και χρησιμοποίησε ηλιακούς συλλέκτες στο σπίτι σου...αυτό πιστεύω εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον εσύ είσαι από άλλο γαλαξία αν πιστεύεις ότι τέτοιες μέθοδοι θα έχουν αποτέλεσμα.. Sorry που στο χαλάω...

 

 

Eμενα δεν μου χαλας τιποτα μην αισθανεσαι....τυψεις ;)

Αλλιμονο σε αυτους που σκυβουν το κεφαλι και λενε....εεεεε τωρα τι να κανουμε εμεις ? μπαααα αποκλειται δεν γινεται τιποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο να πετύχει τέτοιο σχέδιο. Μπορεί σαν insomniacs να είμαστε πολλοί, αλλά παραμένουμε υπερβολικά μικρό ποσοστό του ελληνικού πληθυσμού (και ο ελληνικός πληθυσμός, υπερβολικά μικρό ποσοστό του συνολικού πληθυσμού που χρησιμοποιεί πετρέλαιο/βενζίνη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου θυμίζει αυτό που κάνανε κάποτε , που μαζευτήκανε και καλά σε πολλά μέρη του

κόσμου κόσμος και χοροπηδάγανε την ίδια στιγμή , για να αλλάξει η φορά της γης....

 

Αστο μεγάλε , δεν υπάρχει ελπίς....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο μου την σπάει η νοοτροπία του

"έλα μωρέ τι να κάνουμε εμείς? Η Ελλαδίτσα? Η μύξα του πλανήτη?"

 

"Ωχ αδερφέ, μα είσαι τελείως βλάκας ? Αλλοι τα τρώνε ρεεεε, δεν εχετε καταλάβει οτι κάποιοι γαλαζοαίματοι εξωγήινοι έχουν θησαυροφυλάκια στον πλανήτη "Μαργαρίνη" και μας τρώνε τα λεφτά, την ενέργεια, τον φυσικό πλούτο για να κατακτήσουν τους άλλους πλανήτες ???

 

Η χειρότερα.. "έλα μωρέ σιγά, εγω είμαι ήδη 30 χρονών.. ας χαρώ την ζωούλα μου και για τις επόμενες γενιές χέστηκα, και η δικαιολογία της συνείδησης, μπορεί μια μέρα να ανακαλύψουν εναν γαμάτο τεράααστιο ιωνιστή και να δουλεύει παράλληλα με τον πλανήτη μας και μετά να ανακαλυφθούν και τα βιολογικά καυσιμα, αερια, όπλα κτλ.. και μετά και μετάαα να βγάλουν και πλαστικές κούκλες που θα βγάζουν και ήχους οταν τις πασπατεύεις και μετααααα θα βγάλουν και αλοιφές επιμύκηνσης πέους που όντως να κανουν δουλειά....

 

 

πφφφ ανακατεύτηκα ....

Αυτή η γαμοπαραίτηση και ο ωχαδερφισμός θα μας φάει... Ας κάνουμε και λίγο πιο δύσκολη τη ζωη μας δεν πειράζει...

Το ξέρω μοιάζει τρομακτικό αλλά μπορείς και εσύ να καταφέρεις να κλείνεις την τιβι απο το κουμπάκι που γράφει on/off και οχι απο την προέκταση του χεριού σου ...

Μπορεί να είναι δύσκολο, εως ακατόρθωτο δεν λέω αλλά έχω πίστη(?) σε σένα και στις δυνάμεις σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γελοίο να πιστεύετε ότι ο Έλληνας είναι ικανός να κάνει κάτι για το κοινό συμφέρον..

Εδώ κάηκε όλη η Ελλάδα και μετά από 15 μέρες οι Έλληνες ήταν στους δρόμους με μπλε και πράσινες σημαίες και αποθέωναν Καραμανλή και Παπανδρέου..

Οι εκλογές που περάσανε ήταν η τελευταία ευκαιρία του Έλληνα να αποδείξει ότι δεν είναι ανόητος και δυστυχώς χάθηκε..

Οπότε να λέτε και ευχαριστώ που είναι 1.2 η βενζίνη και δεν είναι στα 2 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο :

Είναι γελοίο να πιστεύετε ότι ο Έλληνας είναι ικανός να κάνει κάτι για το κοινό συμφέρον..

 

Συν αυτό :

 

Εδώ κάηκε όλη η Ελλάδα και μετά από 15 μέρες οι Έλληνες ήταν στους δρόμους με μπλε και πράσινες σημαίες και αποθέωναν Καραμανλή και Παπανδρέου..

Οι εκλογές που περάσανε ήταν η τελευταία ευκαιρία του Έλληνα να αποδείξει ότι δεν είναι ανόητος και δυστυχώς χάθηκε..

 

 

Ισον αυτό :

Οπότε να λέτε και ευχαριστώ που είναι 1.2 η βενζίνη και δεν είναι στα 2 ευρώ

 

 

Απλά μαθηματικά επιπέδου 3ης Δημοτικού ....

 

Μιααααααααααααααααααααα χαράααααααααααααααααααα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...