Προς το περιεχόμενο

acer 2920 12'' οθόνη


ppnntt13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρήκα το acer 2920 και θα θελα την γνώμη σας

http://www.e-laptops.gr/laptop-info.asp?uniden=552

 

Φαίνεται πολύ συμπαθητικό και πανίσχυρο (πλην κάρτας γραφικών). Πάντως με μια πολύ γρήγορη ματιά που έριξα δεν βρήκα κάποιο test/review για το συγκεκριμένο μηχάνημα οπότε δεν ξέρω τι λέεί από θερμοκρασίες κτλ. Στα 1300 ευρω πάντως παίζουν και sony/toshiba 13άρια οπότε...Keep searching ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε ένα κατάστημα που το έχουν προς επίδειξη όπως έκανα εντελώς τυχαία χθές στο Πλαίσιο επί της Στουρνάρη και εάν δεις το keyboard flex που έχει θα καταλάβεις γιατί θα πρέπει να ξανασκεφτείς το που θα διαθέσεις σχεδόν 1300 ευρώ.

 

Υπάρχουν πολύ καλύτερες προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε ένα κατάστημα που το έχουν προς επίδειξη όπως έκανα εντελώς τυχαία χθές στο Πλαίσιο επί της Στουρνάρη και εάν δεις το keyboard flex που έχει θα καταλάβεις γιατί θα πρέπει να ξανασκεφτείς το που θα διαθέσεις σχεδόν 1300 ευρώ.

 

Υπάρχουν πολύ καλύτερες προτάσεις.

 

Av και δεν είχα πρόβλημα με το δικό μου ACER συμφωνώ να το ψάξεις λίγο παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

αγόρασα το συγκεκριμένο φορητό πριν 2 μήνες και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος , είναι ιδιαιτερα μικρό και ελαφρύ και τα χαρακτηριστικά του (επεξεργαστής,σκληρός,ram) είναι φοβερά. ακόμη και η κάρτα γραφικών δεν είναι κακή. Το σίγουρο είναι οτι αντίστοιχα φορητά άλλης εταιρείας ξεκινάνε από 1300-2000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...