Προς το περιεχόμενο

Ευκολος οδηγος rapidshare χωρις Premium Account


tech25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω modem router speedtouch 585v6 και όλα δουλεύουν πολύ καλά. Στην αρχή όταν χρησιμοποιούσα την σύνδεση της altec είχα προβλήματα. Δεν ξέρω γιατί αλλά μετά την 3η αποσύνδεση το 585 δεν συνδεόταν με την Altec. Έπρεπε να κάνω χειροκίνητο reboot. Χρησιμοποιώ τώρα τη σύνδεση της οτενετ και όλα δουλεύουν ρολόι, το έχω φορτώσει αρχεία και κατεβάζω με 106Kb/s ,ασταμάτητα.. :-D . Δυστυχώς έχω 1Mb/s. Να σαι καλά tech25.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Thanks tech25 για τον οδηγό και adi32 για το script του cl-110. Όλα δουλεύουν τέλεια! :-)

 

Σε τι διαφέρει ο οδηγός του dimitris2006;

 

Δες εδω...

http://www.insomnia.gr/forum/showpost.php?p=1921338&postcount=27

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ας μου απαντήσει καποιος,απο το ρεβοοτ που κανει ανα τεταρτο,8φορες ,ίσως κ παραπανω ανάλογα με πόσα λινκ εχεις βαλει να κατέβουν,λέω μήπως κάψω κανενα ρουτερ;;;Είναι κ ακριβο γαμώτο.Ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ας μου απαντήσει καποιος,απο το ρεβοοτ που κανει ανα τεταρτο,8φορες ,ίσως κ παραπανω ανάλογα με πόσα λινκ εχεις βαλει να κατέβουν,λέω μήπως κάψω κανενα ρουτερ;;;Είναι κ ακριβο γαμώτο.Ευχαριστω :)

 

 

 

Αληθεια....μπορει να παθει κατι το ρουτερ απο τα ανεπαλληλα reboot????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος μπορει ρε παιδια να φτιαξει η να μου υποδειξει ενα ηδη ετοιμο reboot.txt για το router που εχω??Ειναι το USRobotics® Wireless MAXg ADSL2+ Gateway..Δεν εχω τις γνωσεις που χρειαζονται για να το κανω..

Μεχρι πριν που είχα USB ADSL ολα δουλευαν κομπλε..Αποδειξη οτι ολος αυτος ο τροπος λειτουργει κανονικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

****UPDATES 30-1-2008***

To whatismyip.com αλλαξε ελαφρως το site του με αποτελεσμα να μην δουλευει ο ελεγχος ιδιας IP στο router.cmd

 

Καινουργιο router.cmd με χρηση αλλου .asp απο το whatismyip.com

 

(Εναλλακτικα εγινε προσθηκη του router2.cmd με ενσωματωση των αλλαγων του whatismyip.com)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια αν μπορει καποιος ναμε βοηθησει θα τον χιλιοευχαριστησω.εχω κατεβασει το us,to cap και εχω φτιαξει με τστ 10 το αρχειο reboot.bat.το χω βαλει ως scheduler.με το που τελειωνει η ληψη το ρουτερ κανει reboot.το θεμα ειναι ομως οτι τη στιγμη που κανει reboot το us ξεκιναει τη ληψη του επομενου συνδεσμου και ετσι παρα το reboot μου βγαζει οτι πρεπει να περιμενω 100 λεπτα.τι εχω κανει στραβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια τη μεθοδος αρχικα δουλευε παρα πολυ σωστα ,

τωρα τελευταια σου πεταει να γραψεις εσυ τον τετραψηφιο κωδικο απο το rapidshare,δεν το κανει απο μονο του,ενω εχω κανει υποτιθεται update,τι συμβαινει...ξερει κανεις....άλλαξε κάτι????:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τη μεθοδος αρχικα δουλευε παρα πολυ σωστα ,

τωρα τελευταια σου πεταει να γραψεις εσυ τον τετραψηφιο κωδικο απο το rapidshare,δεν το κανει απο μονο του,ενω εχω κανει υποτιθεται update,τι συμβαινει...ξερει κανεις....άλλαξε κάτι????:rolleyes:

 

 

 

έκανα update την γραμματοσειρα απο εδω και δουλευει παλι κανονικα...

http://users.altupdate.ru/cap/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν αγοραζεις ενα premium account να τελειωνεις? 50 ευρω το χρονο εχει.

αυτο το κολπακι δεν πιανει,οπως και δεν προκειται να πιασει και κανενα αλλο.το εχουνε προσπαθησει απειρες φορες.

παρε ενα premium account,και θα εισαι αρχοντας!

 

συμφωνω απολυτα, και + του οτι ε3αφανιζονται οι πιθανοτητες , βλαβης/κολληματος, κλπ σε ρουτερ ιπ'ς κλπ. α3ιζει το πρεμιουμ....:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα update την γραμματοσειρα απο εδω και δουλευει παλι κανονικα...

http://users.altupdate.ru/cap/

 

Όντως δουλευει μια χαρά και με τις νέες γραμματοσειρές. Βρήκα και το routercontrol που συνεργάζεται με το levelone fbr1461 και κατεβάζω πλέον ασταμάτητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δημιουργήσεις premium account και κατεβάζεις πιρατικά αρχεία υπάρχει κάποιος νομικός κίνδυνος μιας και έχουν τα στοιχεία σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...