Προς το περιεχόμενο

Βοήθειααααα!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, έχω αποκτήσει το εξής πρόβλημα: Έκανα το λάθος και πήρα το router της Linksys AG241v2. Όχι, δεν έχω κάτι με την εταιρία. Θα καταλάβετε παρακάτω τι εννοώ. Έχω προγραμματίσει τόσα άλλα router. Στα άλλα, τα πράγματα είναι εντελώς, μα ΕΝΤΕΛΩΣ, απλά: Δηλώνεις ένα VPI/VCI σε 8/35 αντίστοιχα, βάζεις username και password, και ιδού το internet. Το συγκεκριμένο router, όμως, μου επιφύλασσε μιά μικρή έκπληξη: Όταν μπήκα να το σετάρω, μόλις είδα κάπου στην καρτέλα τού setup το σηματάκι Cisco Systems, κόντεβα να πάθω εγκεφαλικό. Τότε κατάλαβα γιατί έπρεπε να ξέρω να βάλω και κάποιες παραπάνω παραμέτρους.

 

Γι' αυτό σας λέω: Βοήθειααααα!!!!

 

Το manual που κοίταξα απλά εξηγεί τι σημαίνουν τα αρχικά από κάθε παράμετρο. Τρίχες δηλαδή...

 

Αν έχει κάποιος σετάρει το συγκεκριμένο router ή κάτι παρεμφερές, θα του ήμουν ευγνώμων εάν με βοηθούσε στο σετάρισμα.

 

Thanks!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den to exo dei auto pou les alla exo dei to wag200.kai mporo na po oti oute kamia sxesi exei me cisco kai oti ta linksys pou exo dei os tora ola itan poli eukola stin xrisi pio eukola kai apo jetspeed 520.apla division tis cisco einai.to wag200 den exei THEORITIKA oute telnet.den einai cisco.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...