Προς το περιεχόμενο

κατεβασμα video απο youtube και σωσιμο ως avi


axaxouxas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 χρόνια αργότερα...
Καλησπερα!Μηπως ξερει κανεις να μου πει αν γινεται τα βιντεο απ το youtube να τα μετατρεψω σε mp3?

 

Υπάρχουν ένα μύριο προγράμματα (offline και online) :)

http://www.google.com/search?q=youtube+to+mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!Μηπως ξερει κανεις να μου πει αν γινεται τα βιντεο απ το youtube να τα μετατρεψω σε mp3?

 

Υπάρχουν ένα μύριο προγράμματα (offline και online) :)

http://www.google.com/search?q=youtube+to+mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας .

 

Πως θα μπορουσα να κατεβασω σε μορφη αβι ευκολα χωρις μετατροπες

βιντεο κλιπ απο ΓιουΤουμπε ???

 

Σ.Ο.Σ.

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Υπαρχει και το Free Youtube Download απο τη σελιδα DVDVideoSoft.com το οποιο περιλαμβανει τη δυνατοτητα απευθειας κατεβασματος του βιντεο που θελεις σε .avi

 

"Download YouTube videos as original HD MP4 (High Definition), HQ MP4 (High Quality), FLV or AVI files. You'll be able to play AVI with any video player on your computer."

 

freeutubedownload.th.jpg

 

---------- Προσθήκη στις 16:11 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:09 ----------

 

Καλησπερα!Μηπως ξερει κανεις να μου πει αν γινεται τα βιντεο απ το youtube να τα μετατρεψω σε mp3?

 

Free Youtube to mp3 converter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας .

 

Πως θα μπορουσα να κατεβασω σε μορφη αβι ευκολα χωρις μετατροπες

βιντεο κλιπ απο ΓιουΤουμπε ???

 

Σ.Ο.Σ.

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Υπαρχει και το Free Youtube Download απο τη σελιδα DVDVideoSoft.com το οποιο περιλαμβανει τη δυνατοτητα απευθειας κατεβασματος του βιντεο που θελεις σε .avi

 

"Download YouTube videos as original HD MP4 (High Definition), HQ MP4 (High Quality), FLV or AVI files. You'll be able to play AVI with any video player on your computer."

 

freeutubedownload.th.jpg

 

---------- Προσθήκη στις 16:11 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:09 ----------

 

Καλησπερα!Μηπως ξερει κανεις να μου πει αν γινεται τα βιντεο απ το youtube να τα μετατρεψω σε mp3?

 

Free Youtube to mp3 converter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...