Προς το περιεχόμενο

O_o Another Mystery have to get solved o_O


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re pedia, opws panta OLA ta k00fa se emena tixenoun!! =/

 

Ak0uste periergo prob twra!

 

Twra teleftea..Otan exw anixta 4-5 programmata/para8ira (Oxi panta! Kamia sxesi! Apla "OTAN tixenei" exw merika pragmata anoixta..)..Kai pigenw apo edw kai apo ekei..DEN kserw ti ginete kai kamia fora pa8enei kt to sistima! O_O Pataw deksi klik stin Epifania ergasias kai dn eiparxei KAMIA epilogi lol mono mia-duo! Pigenw sto "MyComputer" kai mou emfanizei tous fakelous KAMIA sxesi me ton tropo pou tou elega na tous emfanizei (Ana tupo kai se Omades px..), ta emfanizei OLA anw-katw kai DEN mporw na mpw se kanena skliro lool!! Eh to astoio-> Piga na sas traviksw ena PrintScreen kai ekei p piga na aniksw to Paint mou petakse ena para8iraki kai elege kt gia "Unable to Open" kt tetoio!!

 

Akoma sinexizw na kanw piramata..Anigw to MyPC kai bgazei tis mpares ANW KATW! Mia fora aniksa ta Eggrafa mou kai evlepa mono tin mpara kilishs kai oli i epifania mple! Dld dn paei kala eee.. :-(:-(:-(:-(

 

Einai tromaxtiko apla prepei na to dite :/ Virus dn prepei na einai..To elegxw me Kaspersky 7 ! Kai dn eimai sini8ismeni se ious egw :fear: Afiste pou me ena rr pernane OLA! Fantazomai .. oti tetia k00la 8a ekane elipsi ram? Mipws? Ston taskManager ola mou fenonte oti exoun allo 50% peri8wrio! :fear:

 

(Note: Akoma kai xwris rr mporei na perasei afti i istoria..Apla klinontas merika pragmata kai dokimazontas..Se mia stigmi ftiaxnei to sistima..Alla to grigorotero einai ena rr ofc..)

 

Twra TI MPOREI NA EINAI???? Opoia leptomeria 8elete akoma pite mou na sas perigrapsw! Elpizw na helparete gt mou exei spasei na nevra olo afto :fear:

 

Thanks in advance!

Koritsi_Gia_PC!

 

P.S: Parte kai 2 Paradeigmata tou TI ennow "Anw Katw!" :

 

1)Normal!right1ej4.th.jpg

2) Abnormal (Anw Katw!)wrong1ai7.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κανένα πρόγραμμα τύπου WindowBlinds εγκατεστημένο; Σα να τα παίζει το Theme φαίνεται...

 

Oxi dn to exw to WindowsBlinds..Kai ean ennoeis 8ema parsifal, exw to StyleXP (Moderated by Meh..)!

 

Lete na fteei to Thema?? Egw dn to pistevw kai toso :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την έχω ψάξει με skinning κλπ (Win2K look εντελώς εδώ), αλλά για δοκίμασε να επαναφέρεις τα Windows στην προ-StyleXP κατάσταση. Τώρα πώς γίνεται δεν ξέρω. Τρέχει το StyleXP και πρέπει να το κλείσεις; Από Display Properties --> Appearance απλά επιλέγεις Windows XP Style; Εγώ δεν τα πειράζω αυτά καθόλου, less is more...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re pedia, opws panta OLA ta k00fa se emena tixenoun!!

 

Χο χο χο και χα χα χα μαζι.

14 Οκτ μου καιγεται σκληρος δισκος και τροφοδοτικο επειδη χαλασε ο τρανσφορμερ της γειτονιας και μου στειλε ενα ρευμα απο 420 εως 710 Βολτ

 

25 Οκτ. αλλαζω σκληρο και τροφοδοτικο, κανω φορματ και λεω ολα κουλ. Νιωθω ομως ακομα την ζαλαδα και ζω με τις γλυκες αναμνησεις των αρχειων που ειχα στον παλιο μου σκληρο. Με το που βαζω ομως το μοντεμακι μου για να ξεκινησω αχαλινωτο νταουνλοντινγκ μετα απο ενα δεκαημερο ξεραιλας το λαμπακι δεν λεει να γινει πρασινο.

 

Κανω ανινσταλ και στο καπακι ινσταλ. Τπτ

Παω σε φιλο και κατεβαζω καινουριους ντραιβερ. Τπτ

Ελεγχω τα καλωδια του σπιτιου μπας και ωρψ προβλημα. Τπτ

Παιρνω μοντεμ απο ενα φιλο το βαζω σπιτι μου. Τπτ

Παω το μοντεμ μου στον παραπανω φιλο. Δουλευει

Κανω φορματ στον σκληρο. Τπτ

Απντειτ το μπαιος. Τπτ

Ρισετ το μπαιος. Τπτ

Δοκιμαζω ολες τις ρυθμισεις σε ολους τους συνδυασμους. Τπτ

Φερνω σπιτι υπολογιστη αλλου φιλου. Συνδεω την γραμμη μου. Δουλευει

ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΛΑΜΑΚΑΣ

Φευγω τριημερο στο βουνο. Περναω χαλια γιατι σκεφτομαι τι παει στραβα.

Γυρναω πισω αποφασισμενος. Παω σε νετ καφε και εκει που ειμαι ετοιμος να πατησω ολοκληρωση συναλλαγης για την αγορα νεου πισι απο πλαισιο το μετανιωνω και λεω να περιμενω τους πενριν.

Ξαναπαω στον παλιο μου και επαναλαμβανω την παραπανω διαδικασια μπας και μου διεφυγε κατι.

Φορματ με ελληνικα xp. Τπτ

Ξενερωνω με τα Ελληνικα και βαζω παλι τα αγγλικα. (Εννοειται πως παλι τπτ)

Αντε λεω να βαλω το μοντεμ που χα στο Ηνωμενο Βαιλειο (Εθερνετ Χ4 Μοντελο 5551 Ζοομ τεκνολοτζι). Τπτ

Κατσε λεω να κανω και ενα απντειτ το φιρμγουερ του μοντεμ μπας και γινει κατι. ΤΟ ΚΑΙΩ

Χθες με τα πολλα μετα απο ενα μηνα προσπαθειων πιανω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το 1242. Μιλαω με μια τυπισσα κανα μισαωρο και στο τελος αυτη εχει βαλει τα γελια. Τα χουμε δοκιμασει ολα αλλα στο τελος πεταει την πιο χρησιμη κουβεντα που εχω ακουσει απο γυναικα. Και δεν μετρας μου λεει το ρευμα που παει στις θυρες σου?

Μετραω και μενω λαμακας για χιλιοστη φορα. Απο 2 εως 4,5 Βολτ η ενδειξη. Τρελαινομαι, περνω το κατσαβιδι, ξηλωνω το καινουριο τροφοδοτικο (400 Βατ) και βαζω ενα 235 που χα ξεχασμενο απο τον καιρο του Νωε. ΟΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΡΟΛΟΙ. ΕΧΩ ΝΕΤ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Μες στην χαρα μου λεω και δεν κανεις κανα φορματακι μιας και βαλε βγαλε ντραιβερς και προγραμματα θα το χω κουρασει το μηχανημα?

Κανω φορματ και φευγω σουμπιτος για ποτο εξω. Γυρναω,κοιμαμαι, παω δουλεια και με το που γυρναω και ανοιγω τον μπραουζερ με φωναζουν για φαγητο. Σε 15 λεπτα ειμαι πισω και βλεπω στην οθονη καμμια 50αρια εξπλορερ με οτι θες. Απο τσοντες και καζινο μεχρι πενις ενλαρτζμεντ μηχανες και αντγουερ ρεμουβαλ τουλς. Περιττο να σας πω οτι ντεφολτ μπραουζερ εχω τον οπερα.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΩ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ.

 

Γι'αυτο λοιπον φιλεναδα υπαρχουν και χειροτερα μα θα στα πω αργοτερα Don't Worryyyyyy Be Haaaaaaappyyyyyyyyyyyy

ΟΥΦ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χο χο χο και χα χα χα μαζι.

14 Οκτ μου καιγεται σκληρος δισκος και τροφοδοτικο επειδη χαλασε ο τρανσφορμερ της γειτονιας και μου στειλε ενα ρευμα απο 420 εως 710 Βολτ

 

25 Οκτ. αλλαζω σκληρο και τροφοδοτικο, κανω φορματ και λεω ολα κουλ. Νιωθω ομως ακομα την ζαλαδα και ζω με τις γλυκες αναμνησεις των αρχειων που ειχα στον παλιο μου σκληρο. Με το που βαζω ομως το μοντεμακι μου για να ξεκινησω αχαλινωτο νταουνλοντινγκ μετα απο ενα δεκαημερο ξεραιλας το λαμπακι δεν λεει να γινει πρασινο.

 

Κανω ανινσταλ και στο καπακι ινσταλ. Τπτ

Παω σε φιλο και κατεβαζω καινουριους ντραιβερ. Τπτ

Ελεγχω τα καλωδια του σπιτιου μπας και ωρψ προβλημα. Τπτ

Παιρνω μοντεμ απο ενα φιλο το βαζω σπιτι μου. Τπτ

Παω το μοντεμ μου στον παραπανω φιλο. Δουλευει

Κανω φορματ στον σκληρο. Τπτ

Απντειτ το μπαιος. Τπτ

Ρισετ το μπαιος. Τπτ

Δοκιμαζω ολες τις ρυθμισεις σε ολους τους συνδυασμους. Τπτ

Φερνω σπιτι υπολογιστη αλλου φιλου. Συνδεω την γραμμη μου. Δουλευει

ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΛΑΜΑΚΑΣ

Φευγω τριημερο στο βουνο. Περναω χαλια γιατι σκεφτομαι τι παει στραβα.

Γυρναω πισω αποφασισμενος. Παω σε νετ καφε και εκει που ειμαι ετοιμος να πατησω ολοκληρωση συναλλαγης για την αγορα νεου πισι απο πλαισιο το μετανιωνω και λεω να περιμενω τους πενριν.

Ξαναπαω στον παλιο μου και επαναλαμβανω την παραπανω διαδικασια μπας και μου διεφυγε κατι.

Φορματ με ελληνικα xp. Τπτ

Ξενερωνω με τα Ελληνικα και βαζω παλι τα αγγλικα. (Εννοειται πως παλι τπτ)

Αντε λεω να βαλω το μοντεμ που χα στο Ηνωμενο Βαιλειο (Εθερνετ Χ4 Μοντελο 5551 Ζοομ τεκνολοτζι). Τπτ

Κατσε λεω να κανω και ενα απντειτ το φιρμγουερ του μοντεμ μπας και γινει κατι. ΤΟ ΚΑΙΩ

Χθες με τα πολλα μετα απο ενα μηνα προσπαθειων πιανω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το 1242. Μιλαω με μια τυπισσα κανα μισαωρο και στο τελος αυτη εχει βαλει τα γελια. Τα χουμε δοκιμασει ολα αλλα στο τελος πεταει την πιο χρησιμη κουβεντα που εχω ακουσει απο γυναικα. Και δεν μετρας μου λεει το ρευμα που παει στις θυρες σου?

Μετραω και μενω λαμακας για χιλιοστη φορα. Απο 2 εως 4,5 Βολτ η ενδειξη. Τρελαινομαι, περνω το κατσαβιδι, ξηλωνω το καινουριο τροφοδοτικο (400 Βατ) και βαζω ενα 235 που χα ξεχασμενο απο τον καιρο του Νωε. ΟΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΡΟΛΟΙ. ΕΧΩ ΝΕΤ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Μες στην χαρα μου λεω και δεν κανεις κανα φορματακι μιας και βαλε βγαλε ντραιβερς και προγραμματα θα το χω κουρασει το μηχανημα?

Κανω φορματ και φευγω σουμπιτος για ποτο εξω. Γυρναω,κοιμαμαι, παω δουλεια και με το που γυρναω και ανοιγω τον μπραουζερ με φωναζουν για φαγητο. Σε 15 λεπτα ειμαι πισω και βλεπω στην οθονη καμμια 50αρια εξπλορερ με οτι θες. Απο τσοντες και καζινο μεχρι πενις ενλαρτζμεντ μηχανες και αντγουερ ρεμουβαλ τουλς. Περιττο να σας πω οτι ντεφολτ μπραουζερ εχω τον οπερα.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΩ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ.

 

Γι'αυτο λοιπον φιλεναδα υπαρχουν και χειροτερα μα θα στα πω αργοτερα Don't Worryyyyyy Be Haaaaaaappyyyyyyyyyyyy

ΟΥΦ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ.

 

Να γινόταν στο τέλος και καμία έκρηξη στο PC να έπιανε φωτιά και θα ήσουν κομπλέ…(καθόλου άτυχος εε???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koπελιά μήπως έχεις συνδέσει PC σε lan? Γιατί εμένα κάτι τέτοια κουλά μου έκανε όταν συνέδεα τα PC μου...

 

Χο χο χο και χα χα χα μαζι.

14 Οκτ μου καιγεται σκληρος δισκος και τροφοδοτικο επειδη χαλασε ο τρανσφορμερ της γειτονιας και μου στειλε ενα ρευμα απο 420 εως 710 Βολτ

 

25 Οκτ. αλλαζω σκληρο και τροφοδοτικο, κανω φορματ και λεω ολα κουλ. Νιωθω ομως ακομα την ζαλαδα και ζω με τις γλυκες αναμνησεις των αρχειων που ειχα στον παλιο μου σκληρο. Με το που βαζω ομως το μοντεμακι μου για να ξεκινησω αχαλινωτο νταουνλοντινγκ μετα απο ενα δεκαημερο ξεραιλας το λαμπακι δεν λεει να γινει πρασινο.

 

Κανω ανινσταλ και στο καπακι ινσταλ. Τπτ

Παω σε φιλο και κατεβαζω καινουριους ντραιβερ. Τπτ

Ελεγχω τα καλωδια του σπιτιου μπας και ωρψ προβλημα. Τπτ

Παιρνω μοντεμ απο ενα φιλο το βαζω σπιτι μου. Τπτ

Παω το μοντεμ μου στον παραπανω φιλο. Δουλευει

Κανω φορματ στον σκληρο. Τπτ

Απντειτ το μπαιος. Τπτ

Ρισετ το μπαιος. Τπτ

Δοκιμαζω ολες τις ρυθμισεις σε ολους τους συνδυασμους. Τπτ

Φερνω σπιτι υπολογιστη αλλου φιλου. Συνδεω την γραμμη μου. Δουλευει

ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΛΑΜΑΚΑΣ

Φευγω τριημερο στο βουνο. Περναω χαλια γιατι σκεφτομαι τι παει στραβα.

Γυρναω πισω αποφασισμενος. Παω σε νετ καφε και εκει που ειμαι ετοιμος να πατησω ολοκληρωση συναλλαγης για την αγορα νεου πισι απο πλαισιο το μετανιωνω και λεω να περιμενω τους πενριν.

Ξαναπαω στον παλιο μου και επαναλαμβανω την παραπανω διαδικασια μπας και μου διεφυγε κατι.

Φορματ με ελληνικα xp. Τπτ

Ξενερωνω με τα Ελληνικα και βαζω παλι τα αγγλικα. (Εννοειται πως παλι τπτ)

Αντε λεω να βαλω το μοντεμ που χα στο Ηνωμενο Βαιλειο (Εθερνετ Χ4 Μοντελο 5551 Ζοομ τεκνολοτζι). Τπτ

Κατσε λεω να κανω και ενα απντειτ το φιρμγουερ του μοντεμ μπας και γινει κατι. ΤΟ ΚΑΙΩ

Χθες με τα πολλα μετα απο ενα μηνα προσπαθειων πιανω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το 1242. Μιλαω με μια τυπισσα κανα μισαωρο και στο τελος αυτη εχει βαλει τα γελια. Τα χουμε δοκιμασει ολα αλλα στο τελος πεταει την πιο χρησιμη κουβεντα που εχω ακουσει απο γυναικα. Και δεν μετρας μου λεει το ρευμα που παει στις θυρες σου?

Μετραω και μενω λαμακας για χιλιοστη φορα. Απο 2 εως 4,5 Βολτ η ενδειξη. Τρελαινομαι, περνω το κατσαβιδι, ξηλωνω το καινουριο τροφοδοτικο (400 Βατ) και βαζω ενα 235 που χα ξεχασμενο απο τον καιρο του Νωε. ΟΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΡΟΛΟΙ. ΕΧΩ ΝΕΤ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Μες στην χαρα μου λεω και δεν κανεις κανα φορματακι μιας και βαλε βγαλε ντραιβερς και προγραμματα θα το χω κουρασει το μηχανημα?

Κανω φορματ και φευγω σουμπιτος για ποτο εξω. Γυρναω,κοιμαμαι, παω δουλεια και με το που γυρναω και ανοιγω τον μπραουζερ με φωναζουν για φαγητο. Σε 15 λεπτα ειμαι πισω και βλεπω στην οθονη καμμια 50αρια εξπλορερ με οτι θες. Απο τσοντες και καζινο μεχρι πενις ενλαρτζμεντ μηχανες και αντγουερ ρεμουβαλ τουλς. Περιττο να σας πω οτι ντεφολτ μπραουζερ εχω τον οπερα.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΩ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ.

 

Γι'αυτο λοιπον φιλεναδα υπαρχουν και χειροτερα μα θα στα πω αργοτερα Don't Worryyyyyy Be Haaaaaaappyyyyyyyyyyyy

ΟΥΦ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ.

 

Θα'χα αυτοκτονήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Another Mystery haS to get solved

 

Mpravo, kouna kai ta aftia :>

 

λοιπον φιλεναδα υπαρχουν και χειροτερα μα θα στα πω αργοτερα Don't Worryyyyyy Be Haaaaaaappyyyyyyyyyyyy

 

Eh..k00fa eipa..exw niwsei kai egw "APELPISIA" sta xronika..Alla kai o dikos sou o agonas itan Thriller :P

 

______________________________

 

On topic:

 

Pedia vrika poios eftege gia afto to pragma! To WINAMP!

 

Polu prosfata ekana to Update tou paliou mou Winamp (siga to palio..), sto latest Winamp 5.5 (Leei MMD3 panw..), kai OTAN pigena kai to eklina .. OLA ma OLA doulevan mia xara! MOLIS to anoiga pali empena sto MyPC kai ta edixne opws na'ne pali!!

 

Twra ekana ena rr .. to anigw kai ola sinexizoun na einai normal .. opote nane to pianei (Dn kanw kai rr pote .. menei anixto to PC gia 7 meres xwris rr :P)

 

Twra gt na fteei to Winamp mou lete?? Enas 8eos 3erei....

 

/Koritsi_Gia_PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρομερο! και γραφεις απίθανα :-D

 

Παραδεχεσαι? Ηταν ο αγανακτισμενος μου εαυτος που τα λεγε ετσι. Ενα μηνα εχω ριξει ατελειωτες μονομαχιες με καλωδια και κουμπακια και στο τελος εφταιγε κατι κουφο αλλα που θα πρεπε να το ειχα σκεφτει απο την αρχη. Συν το οτι εχασα στιγμες απο τα καλυτερα μου χρονια αφου καηκε και ο σκληρος με εχουν φερει σε μια φαση αβαβά και Τζακ Ντανιελς μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραδεχεσαι? Ηταν ο αγανακτισμενος μου εαυτος που τα λεγε ετσι. Ενα μηνα εχω ριξει ατελειωτες μονομαχιες με καλωδια και κουμπακια και στο τελος εφταιγε κατι κουφο αλλα που θα πρεπε να το ειχα σκεφτει απο την αρχη. Συν το οτι εχασα στιγμες απο τα καλυτερα μου χρονια αφου καηκε και ο σκληρος με εχουν φερει σε μια φαση αβαβά και Τζακ Ντανιελς μαζι.

 

εχω χασει και γω φωτογραφιες που ειχα στον σκληρο γιατι η πρωην σπιτονοικοκυρα μου ειχε μια εγκατασταση του κολου και επεφτε ο γενικός :mrgreen:

 

οποτε σε καταλαβαινω απολυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...