Προς το περιεχόμενο

TV tuner σε Vista 64


christodoulosk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις αγόρασα έναν υπολογιστή και έβαλα για λειτουργικό τα VISTA PRENIUM 64 BIT. Θα ήθελα αν κάποιος ξέρει να μου πει για κάποιο μοντέλο tv tuner αναλογικό με ράδιο που να παίζει στα media center των vista prenium 64.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που επιμένω... το λειτουργικό σου είναι vista prenium 64 bit και πιάνεις όλα τα αναλογικά κανάλια καθώς και ράδιο μέσα από το media center του λειτουργικού; Αν ναι που μπορώ να το βρω αυτό το tuner και πόσο θα μου στοιχίσει περίπου; Χρειάζεται να κατεβάσω τίποτα νέους drivers;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα!

εχω τα ultimate 64bit και πιανω ολα τα αναλογικα καναλια απο οπου θελω ειτε αυτο ειναι media center ειτε ειναι τηs lifeview αυτο το ρυθμιζειs εσυ απο το media center.

η lifeview ειναι φιρμα και θα την βρειs παντου.

απο τιμη γυρω στα 60 ευρω εχει.

εγω εχω παρει και ενα ενισχυτακι σηματοs για να εχω καλυτερο σημα το οποιο εχει 18 ευρω και το βρισκειs και αυτο σε ολα τα ηλεκτρονικα μαγαζια.

υπαρχει και βερσιον τηs lifeview που υποστηριζει και δορυφορικα καναλια,αλλα εχει γυρω στα 120 ευρω και θελει μετα και αλλα κολπα ,πιατα κ.λ.π.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περίεργο είναι πως ούτε στο site του πλαίσιου ούτε στο e-shop αλλά ούτε και στο google μου δίνει αποτέλεσμα για lifeview DTV. Αυτή είναι η ακριβής ονομασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω αυτή! Δουλέβει άψογα σε Vista 64bit και μάλιστα έχει και Media Center τηλεκοντρολ με usb δεκτη για πλήρη τηλεχειρισμό όλοθ του media center και οχι μόνο της κάρτας (πολύ βολικό)! Δυστυχώς απότι βλέπω δεν την έχει κανενα απο τα μεγάλα καταστήματα! Εγώ πάντως την πήρα από το Media Markt και είμαιο απολύτως ευχαριστημένος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...