Προς το περιεχόμενο

tft οθονη επειγον


karan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα αν ξερει κσποιος και μπορει ας μου πει.αγορασα πριν 2 μηνες περιπου μια τηλεοραση philipς tft 32''...σημερα το απογευμα ο γιος μου επαιζε στο σαλονι και ενω η τηλεοραση ηταν σε λειτουργια επεσε πανω στην οθονη της ενα αντικειμενο ...αυτοματως στην οθονη δημιουργηθηκε { εσωτερικα } σε ενα σημειο , ενα πραμα σα σπασιμο σε γυαλι και μετα απο κανα λεπτο ασπρισε και εκανε καθετες μαυρες γραμμες...ηχος ακουγεται.σιγουρα η ζημια δεν καλυπτεται απ την εγγυηση... αν ξερει καποιος ας μου πει ειναι κατι που φτιαχνεται ? ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πετα την και παρε καινουρια.

εκτος του οτι δεν νομιζω να φτιαχνετε,και να φτιαχνοτανε,θα σου κοστιζε τα ιδια περιπου με αυτα που ξοδεψες για να την αγορασεις.

sorry,αλλα η τηλεωραση αυτη πλεον ειναι αχρηστη.

 

(σπαστο στο ξυλο το παλιοπαιδο,και κλειδωσε το στο δωματιο να βαλει μυαλο). :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλ. για να καταλαβω ετσι απλα ειναι για πεταμα? την πληρωσα 1900 ευρω πριν 2 μηνες...δεν ειναι δυνατον να μη φτιαχνεται...ειναι σιγουρο αυτο που λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλ. για να καταλαβω ετσι απλα ειναι για πεταμα? την πληρωσα 1900 ευρω πριν 2 μηνες...δεν ειναι δυνατον να μη φτιαχνεται...ειναι σιγουρο αυτο που λετε?

 

ποσο την πληρωσες? :cry:

μην μου πεις οτι ητανε η pixel plus 3?

 

δυστηχως δεν φτιαχνετε φιλε.και να φτιαχνετε,το μονο που μπορεις να κρατησεις απο την τηλεωραση,ειναι το κουτι! ολα τα υπολοιπα ειναι για πεταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασφαλεια στο παιδι εχεις κανει? ...γιατι δεν το βλεπω καλα :lol:

 

πηγαινε την σε εναν τεχνικο να την δει.μπορει να βουλιαξε προς τα μεσα λιγο,αλλα να μην εσπασε.πηγαινε την σε τεχνικο να δεις τι θα σου πει.αμα εσπασε,ξεχνα την.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τωρα που την ανοιγω τα πρωτα 30 δευτερολεπτα ειναι πως βλεπεις σπασμενο παρμπριζ αυτοκινητου,στο σημειο που επεσε το αντικειμενο...η ειρωνεια του πραματος παντως.οταν την αγορασα ειπα μεσα μου αφου ειναι ακριβη ας δωσω και τα 300 μην και μετα το χρονο ( της εταιρικης εγγυησης ) μου καψει κανα pixel και τι θα κανω και πηρα και την εγγυηση του κοτσοβολου για 5 χρονια...δεν ειναι φρικη πειτε μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τωρα που την ανοιγω τα πρωτα 30 δευτερολεπτα ειναι ....
γιατι λες τα πρωτα 30? μετα τι κανει? δεν ειναι το ιδιο?

κριμα παντος.την πηρες ντουκου η με δοσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον αν δεν φαινοταν αυτο το σπασιμο στο ανοιγμα της μηπως μπορουσα και μου την εφτιαχναν απ την εγγυηση ,δε μπορω να σκεφτω τπτ αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χειροτερο με δοσεις... στα πρωτα 30'' φαινεται αυτο .αυτη εχει ενα συστημα τελοσπαντων που πρεπει να περασει γυρω στο ενα λεπτο για να πεις οτι δουλευει κανονικα. απ οτι εχω καταλαβει διοχετευει το φωτισμο σταδιακα στο πρωτο λεπτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη φανταστειτε οτι επεσε κανα βαρυ αντικειμενο απο αποσταση απλα ειναι υπερευαισθητες αυτο εχω καταλαβει....ουτε πορσελανη να ηταν....στην εγγυηση με τπτ λετε ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι λες τα πρωτα 30? μετα τι κανει? δεν ειναι το ιδιο?

κριμα παντος.την πηρες ντουκου η με δοσεις?

 

μετα απ τα 30 γινεται ολη η οθονη ασπρη και απο εκεινο το σημειο φευγουν μαυρες λεπτες οριζοντιες και καθετες γραμμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...