Προς το περιεχόμενο

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΨΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ?


OROKUSAKI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια πρεπει να καψω την 8600gt οπωσδηποτε. Ειναι ο μονος τροπος για να αναγκαστει η μητερα μου να παρουμε την 8800gt... Εχω προσπαθησει απειρες φορες να την πεισω αλλα αυτη τιποτα... Ετσι λοιπον και εγω αποφασισα οτι αμα την καψω αναγκαστικα θα πρεπει να ητν αλλαξω. Μην ξεχνατε οτι η προηγουμενη καρτα που ειχα πριν την 8600gt ηταν η 7900gt256mb η οποια ειναι λιγο καλυτερη απο την 8600gt512mb αν δεν κανω λαθος. Ε λοιπον αφου καηκε η 7900 πηρα την 8600gt γιατι η μητερα μου δεν ηθελε με τιποτα να δωσουμε παραπανω απο 200 ευρω για κιαρτα!!:mad::mad: ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΨΩ ΤΗΝΚΑΡΤΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!:shock::shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eleos.akou logiki.a.an ine mesa stin eggiisi tha stin allaxoun me alli katarxin.toso porosi me ta paixnidia gia na pareis alli karta grafikon?baltin gia poulima autin kai pare alli.tespa ama tora thes na tin kapseis mporeis na kopseis to podaraki kato apo ena piknoti.den fenetai tipota na exei parthei i karta alla pezei.mporeis episis na doseis treli tasi stin karta mporeis na bgaleis olokliro piknoti.xilioi 2 tropoi.an douleueis pantos kai ebgazes ta 200 euro tha sou lega ego an tha empenes ston kopo na tin kapseis kai tha se ponagan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να συμμετάσχω σ'αυτή τη συνωμοσία κατά του πορτοφολίου της μητέρας σου αλλά αυτό το μάλλινο πουλόβερ είναι ωραίο για τρίψιμο..:rolleyes:

 

 

:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να βαλεις 8800GT στο μηχανημα σου,χρειαζεσε και καινουριες μνημες,και τροφοδοτικο.

Εχω προσπαθησει απειρες φορες να την πεισω αλλα αυτη τιποτα...

την ρωτησες αμα τις περισσευουν τα λεφτα,για να σου παρει αυτην την καρτα?

 

Ετσι λοιπον και εγω αποφασισα

αποφασιζουμε,οταν πληρωνουμε απο την δικη μας τσεπη.οχι απο του αλλου. :P

 

 

ΥΓ.καποτε εμας μας επαιρναν στα 15 μας ενα sega master system,και πεταγαμε απο την χαρα μας.

εσεις τωρα εχετε 8600,απαιτητε 8800,και στα @@ ολα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δε ντρέπεσαι λιγάκι; Χριστούγεννα έρχονται, μάζεψε τα λεφτά της διαφοράς και βάλε τη μαμά σου να πάει να την αλλάξει.Για να σου λέει όχι σημαίνει πως δε μπορεί η γυναίκα. Μην κάνεις παπαριές για τις οποίες θα ντρέπεσαι μετά από λιγο καιρό.Γίνε ΑΝΤΡΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καψε την με ασφαλεια...

Βημα 1ο ξιλωνουμε την καρτα γραφικων απο το mobo

Βημα 2ο την περιλουζουμε με ευλεκτο υγρο(βενζινη-οινοπενυμα-πετρελαιο)καλυτερα να επιλεξεις οινοπνευμα γιατι οι τιμες των υπολοιπων ειναι στα υψη

Βημα 3ο Τυχαια ριχνουμε σπιρτο στην καρτα

Την αφηνουμε να ψηθει ελαφρα στους 132 βαθμους, σβινουμε με κρασι(κοκκινο κατα προτιμηση) και γαρνιρουμε με κιτρινες πρασινες και κοκκινες πιπεριες.

Μπορουμε να παρουμε και αλλες ιδεες στο http://www.mamakouzina.tv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mi kourazesai file mou, den mporeis eukola na tin "kapseis".

Mono vazontas kolitiri mporeis na kaneis doulia. Alla kai ekei thelei poli prosohi kai empeiria dioti to apotelesma den thanai katholou...pistiko

 

den thelei kopo thelei tropo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καψε την με ασφαλεια...

Βημα 1ο ξιλωνουμε την καρτα γραφικων απο το mobo

Βημα 2ο την περιλουζουμε με ευλεκτο υγρο(βενζινη-οινοπενυμα-πετρελαιο)καλυτερα να επιλεξεις οινοπνευμα γιατι οι τιμες των υπολοιπων ειναι στα υψη

Βημα 3ο Τυχαια ριχνουμε σπιρτο στην καρτα

Την αφηνουμε να ψηθει ελαφρα στους 132 βαθμους, σβινουμε με κρασι(κοκκινο κατα προτιμηση) και γαρνιρουμε με κιτρινες πρασινες και κοκκινες πιπεριες.

Μπορουμε να παρουμε και αλλες ιδεες στο http://www.mamakouzina.tv

 

Μου έβαλες ιδέες τώρα..(πάνω που πεινάω λες καλό θα βγει???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...