Προς το περιεχόμενο

agora 2.1 ixeia


greekboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα η πρόταση μου είναι η παρακάτω... Δοκιμασμένη, τα έχω εγώ και 3 φιλαράκι που με ακούσανε...

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.500689

 

Πολύ καλό μπάσο...

 

Και εγώ αυτά έχω, είναι καλή επιλογή. Στα logitech δεν μου αρέσει το μπάσο (υπερβολικά ισχυρό) αλλά και η έλλειψη tweeter για τις υψηλές συχνότητες.

 

Αλλά τα X210 είναι στην μισή τιμή και συμφέρουν αν υπάρχει χαμηλό budget.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα Logitech (Ζ-2300) εαν δεις πανω απο τα midrange εχουν τρυπες.

Αυτα λοιπον δεν ειναι τρυπες, ειναι κορνες. Αυτα καλυπτουν τις υψηλες συχνοτητες, και πιστεψε με, στο δωματιο μου ποτε δε τα εχω δουλεψει πανω απο το 55% γιατι θα ξεκουφαινομουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Logitech (Ζ-2300) εαν δεις πανω απο τα midrange εχουν τρυπες.

Αυτα λοιπον δεν ειναι τρυπες, ειναι κορνες. Αυτα καλυπτουν τις υψηλες συχνοτητες, και πιστεψε με, στο δωματιο μου ποτε δε τα εχω δουλεψει πανω απο το 55% γιατι θα ξεκουφαινομουν...

 

Σωστός, εγώ στα φθηνά μοντέλα της Logitech αναφερόμουν. Το X210 δεν νομίζω να έχει tweeter εκτός και αν κάνω λάθος. Ισως να είναι κορνες όπως λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oute emena...2.1 thelo...ta 5.1 kala ine alla dn thelo na gemiso to domatio me kalodia

pragmati poli kalodio ta 5.1

Και εγώ αυτά πήρα τα logitech Z2300 στα 200watt που βγάζουν max 400! Πιστεύω δεν υπάρχουν καλήτερα και δυνατότερα 2.1, απλά τέλεια!

kai ego pou epsaxna kati pi odinata den brika oute se altec lansing oute creative.

 

Και εγώ αυτά έχω, είναι καλή επιλογή. Στα logitech δεν μου αρέσει το μπάσο (υπερβολικά ισχυρό) αλλά και η έλλειψη tweeter για τις υψηλές συχνότητες.

 

Αλλά τα X210 είναι στην μισή τιμή και συμφέρουν αν υπάρχει χαμηλό budget.

kai ta 2300 exoun poli mpaso merikes fores kai den maresei.ta creative ixan ligo pio lepto ixo.

Τα Logitech (Ζ-2300) εαν δεις πανω απο τα midrange εχουν τρυπες.

Αυτα λοιπον δεν ειναι τρυπες, ειναι κορνες. Αυτα καλυπτουν τις υψηλες συχνοτητες, και πιστεψε με, στο δωματιο μου ποτε δε τα εχω δουλεψει πανω απο το 55% γιατι θα ξεκουφαινομουν...

 

pragmati arketa dinata gia domatio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...