Προς το περιεχόμενο

Gears of War & Beowulf Errors!!


Coma_Black

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες τα νεύρααααα μου.. Λοιπόν ας αρχίσω πείρα γνίσια τα παραπάνω παιχνίδια (Gears of War & Beowulf) θα γράψω τι προβλήματα αντιμετωπίζω και αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει θα του δώσω την αδερφή μου για αντάλλαγμα.. Στο Gears of War ξεκίνω το παιχνίδι απο την συντόμευση και μου βγάζει ένα μήνυμα πως πρέπει να αναβαθμίσω τους οδηγούς του amd chipset (έχω τον amd 5600+) στήν έκδοση 1.3.2.16 (έχω την 1.3.2.0) λοιποοοόν πάω κάνω download... update.. τους οδηγούς και ενώ έχω κατεβάσει τους 1.2.3.16 όταν τρέξω την εφαρμόγη για να τους περάσει μου βγάζει μήνυμα πως περνάει τους 1.3.2.0 (???? τι γίνετε ΟΕΟΕ???) με τα λίγα με τα πολλά πάω να τρέξω το παιχνίδι και μου ξαναβγάζει το μήνυμα..ΤΩΡΑ με το Beowulf (και την Angelina με τα μεγάλα μεμέ) σε αυτό ανοίγει κανονικααααά το παιχνίδι και αφου περάσουν οι σημαντικοί τίτλοι των εταιρειών μου βγάζει την αρχική οθόνη Press start button και δεν πατιέτε κανένα μπούτοοον.. δείχνει ενα βίντεο ξάνα, μετα στην ίδια οθόνη κανενα κουμπί δεν πατιέτε και παει λέγοντας.. Λοιπόν δεν είμαι καλά.. εχώ ρίξει τόσες κατάρες που πιστεύω θα ανοίξει καμια πύλη απο την κόλαση στο δωματιό μου και θα αρχίζουν να βγαίνουν τα δαιμόνια ΕΛΕΟΣ δηλαδή 2 παιχνίδια θέλω να παίξω και μου βγαίνει η πίστη.. Όποιος μπόρει ας βοηθήσει η προσφορά ισχύει μέχρι τέλος χρόνου 2007.. Μέτα θα βάλω την ξαδέρφη μου:-(:-(

 

Υ.Γ. ξέρω πως σε Intel επεξεργάστες δεν παρουσιάζει αυτο το πρόβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εχω ακριβως το ιδιο προβλημα στο GOW .. Ποσο χρονων ειναι η αδερφη σου? Βλεπεις ψαχνω και εγω για γκομενα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω βρει:mad::mad:... Θα κανω τα παντα για να σε βοηθησω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Beawolf: Μήπως έχεις συνδεμένο κανένα joystick ή gamepad και πρέπει να πατήσεις κανα κουμπί απο εκεί. Ξέρω θα ήταν χαζό να μην το έχεις κάνει ήδη αλλα ποτέ δεν ξέρεις.

Για το GOW καλύτερα να μην αρχίσω !!!!#$%@@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Beowulf πρέπει να ξηλώσεις όποιο χειριστήριο έχεις στο pc (joypad, joystick). Αλλιώς δεν μπορείς να παίξεις ούτε με joypad ούτε με πληκτρολόγιο! Ξέρω, μεγάλη λαλακία. Κι εγώ αναγκάστηκα να μυρίσω τα νύχια μου μέχρι να καταφέρω να το παίξω.

Δυστυχώς, για το GOW δεν μπορώ να σε βοηθήσω, σε 'μένα παίζει τζιτζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=224893

 

Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ. Τώρα είδα ότι οι προαναφερθέντες αναφέρανε το ξήλωμα οποιουδήποτε τηλεχειριστηρίου. Δεν το έχω δοκιμάσει αυτό. Έχω επάνω στο pc μου συνδεδεμένη τημονιέρα. Λέτε.... Θα το δοκιμάσω σήμερα και θα ποστάρω αν ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Beowulf πρέπει να ξηλώσεις όποιο χειριστήριο έχεις στο pc (joypad, joystick). Αλλιώς δεν μπορείς να παίξεις ούτε με joypad ούτε με πληκτρολόγιο! Ξέρω, μεγάλη λαλακία. Κι εγώ αναγκάστηκα να μυρίσω τα νύχια μου μέχρι να καταφέρω να το παίξω.

Δυστυχώς, για το GOW δεν μπορώ να σε βοηθήσω, σε 'μένα παίζει τζιτζί.

 

Ναι παιδιά όντως ισχύει. Είχα την τιμονιέρα επάνω στο pc συνδεδεμένη και κατά περίεργο τρόπο δεν ανταποκρινόταν το πληκτρολόγιο. Το δοκίμασε εχτές και παίζει μια χαρά. Τhanks for the tip!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...