Προς το περιεχόμενο

Καλύτερο Internet Security πακέτο;


sboo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο είναι κατά την γνώμη σας το καλύτερο Internet Security πακέτο για χρήση σε ένα HomePC;

 

(καλό θα ήταν να γίνει ένα Poll για αυτό το θέμα)

 

Έχουμε και λέμε:

 

Norton Internet Security

McAfee Security

Zone Alarm Security suite

NOD32 Smart Security

Kaspersky Personal Security Suite

Bit Defender

F-Secure Internet Security

PC-cillin Internet Security

Panda Internet Security

ή κάποιο άλλο (πέστε ποιο)

 

Για να δούμε τις απόψεις σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις να βάλεις οπωσδήποτε security suite (δε θα το πρότεινα) είναι καλύτερα δύο προγράμματα antivirus και firewall να είναι ξεχωριστά και το καθένα για τη δουλεία που πρέπει να κάνει. Αν παρόλα αυτά θέλεις να βάλεις security suite θα πρότεινα το τη suite της ESET NOD32, έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει και εγώ αρκετά για το ότι είναι καλύτερο να έχεις ξεχωριστά προγράμματα και όχι ολόκληρα πακέτα. Μου φαίνεται λογικό αλλά δεν ξέρω αν ισχύει. Πάντως αν έπρεπε να διαλέξω: NOD32

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι ?

εχω τρεξει το nod32 που το εχω κατεβασει απο την ιστοσελιδα της εταιρειας και λεει οτι ειναι trial version για 30 ημερες.

το εχω εγκαταστησει 2 ημερες τωρα και δεν μου εχει βγαλει κανενα μηνημα για το ποσες ημερες απομενουν ακομα.και οχι μονο αυτο αλλα δεν υπαρχει και πουθενα στο προγραμμα καποιο σημειο που να λεει για registration κτλ....

Η ερωτηση ειναι, μηπως τελικα ειναι δωρεαν και δεν ειναι μονο για 30 ημερες, η καποια μερα θα μου κλειδωσει χωρις να το καταλαβω ?

εαν γνωριζει κανεις ας απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις να βάλεις οπωσδήποτε security suite (δε θα το πρότεινα) είναι καλύτερα δύο προγράμματα antivirus και firewall να είναι ξεχωριστά και το καθένα για τη δουλεία που πρέπει να κάνει. Αν παρόλα αυτά θέλεις να βάλεις security suite θα πρότεινα το τη suite της ESET NOD32, έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές.

 

 

Σωστός. Μην ξεχνάμε και antispyware.To Eset είναι με διαφορά το καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι ?

εχω τρεξει το nod32 που το εχω κατεβασει απο την ιστοσελιδα της εταιρειας και λεει οτι ειναι trial version για 30 ημερες.

το εχω εγκαταστησει 2 ημερες τωρα και δεν μου εχει βγαλει κανενα μηνημα για το ποσες ημερες απομενουν ακομα.και οχι μονο αυτο αλλα δεν υπαρχει και πουθενα στο προγραμμα καποιο σημειο που να λεει για registration κτλ....

Η ερωτηση ειναι, μηπως τελικα ειναι δωρεαν και δεν ειναι μονο για 30 ημερες, η καποια μερα θα μου κλειδωσει χωρις να το καταλαβω ?

εαν γνωριζει κανεις ας απαντησει

 

Αυτό λογικά στο βγάζει στην αρχή καθώς σου λέει και πόσες ημέρες σου απομένουν.

Πάντως μην ανησυχείς όταν λήξει θα το καταλάβεις αμέσως αφού σου βγάζει κανονικά μήνυμα ή ακόμη αν δοκιμάσεις να το ανοίξεις δεν θα μπορείς .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Ποιο είναι κατά την γνώμη σας το καλύτερο Internet Security πακέτο για χρήση σε ένα HomePC;

 

(καλό θα ήταν να γίνει ένα Poll για αυτό το θέμα)

 

Έχουμε και λέμε:

 

Norton Internet Security

McAfee Security

Zone Alarm Security suite

NOD32 Smart Security

Kaspersky Personal Security Suite

Bit Defender

F-Secure Internet Security

PC-cillin Internet Security

Panda Internet Security

ή κάποιο άλλο (πέστε ποιο)

 

Για να δούμε τις απόψεις σας...

το Panda internet security is the best of all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...