Προς το περιεχόμενο

PC με 1500 ευρώ. Η βοήθεια σας είναι πολύτιμη


Vice

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα ημουν στο πλαισιο καλλιθεας και ειχαν βαλει μια lg δεν ξερω ποια διπλα στην eizo και χωρις καμια υπερβολη η lg ηταν για κλαματα, ειχε ενα βιντεο με μαυρο φοντο και η διαφορα ηταν κατι παραπανω απο εξωφθαλμη

 

εντάξει, οι eizo προφανώς είναι καλύτερες ποιοτικά, αλλά σε σύγκριση δίπλα-δίπλα, μπορεί να φαινόταν τόσο μεγάλη η διαφορά για χίλιους δυο άσχετους λόγους. (ρυθμίσεις οθόνης/κάρτας γραφικών, τι βίντεο έπαιζε η μία τι η άλλη κλπ.) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
εντάξει, οι eizo προφανώς είναι καλύτερες ποιοτικά, αλλά σε σύγκριση δίπλα-δίπλα, μπορεί να φαινόταν τόσο μεγάλη η διαφορά για χίλιους δυο άσχετους λόγους. (ρυθμίσεις οθόνης/κάρτας γραφικών, τι βίντεο έπαιζε η μία τι η άλλη κλπ.) ;)

 

συμφωνω με αυτο που λες αλλα παιζαν ακριβως το ιδιο βιντεο ολες και απο την ιδια πηγη λογικα, οι διαφορες ηταν ξεκαθαρες λογω του μαυρου φοντου του βιντεο(εκει βλεπεις τρανταχτες διαφορες), αντε να χαν πειραξει την lg για να δειχνει καλυτερη...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την VGΑ και εγώ με μισή καρδιά την παίρνω μιάς και οι 8800GT 512ΜΒ μου πέφτουν ακριβές. Μια GAINWARD BLISS 8800GT 512MB PCI-E RETAIL έιναι καλούτσικη σε τιμή αλλα δεν ξέρω απο απόδοση πως πάει

 

Ρε φίλε έδωσες τόσα λεφτά στο Raptor και στο κουτί και για ψύξη κτλ και λυπήθηκες τα λεφτά για τη VGA;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε έδωσες τόσα λεφτά στο Raptor και στο κουτί και για ψύξη κτλ και λυπήθηκες τα λεφτά για τη VGA;

 

τελικά πήρα την 8800GT. εντάξει δεν ειμαι και πολύ του game. ψιλά πράγματα. αφου το προηγουμενο μηχανημα μου έχει μια mobility radeon 7500 64MB. τι να λέμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...