Προς το περιεχόμενο

νεος υπολογιστης καθε γνωμη δεκτη !!!


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Eιναι απλο: ΔΕ θα βαλεις δευτερη καρτα στο μελλον, θα αναβαθμισεις την δικια σου.

Και φτηνοτερα θα σου ρθει και πιο αποδοτικο θα ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα στο πλαισιο για παραγγελια αλλα η συμπεριφορα τους ηταν αθλια (εφαγαν κατι καντιλια) και γι αυτο το λογο θα το παρω απο αλλου...σε ενα αλλο συνοικιακο καταστημα που πηγα δε ειχε τροφοδοτικα της Silverstone που προτεινατε, εχει ομως μιας που δεν την θυμαμαι και της CORSAIR ειναι καλη? (απο οτι ειδα ειναι πιο ακριβη, αξιζει?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sxetika me tis kartes 8a sou elega na apofygeis thn Gecube an den to exeis psa3ei giati se prohgoumena montela koban polla gia na meiwsoun thn timh, p.x den eixan ais8hthra 8ermokrasias, arges mnhmes, klp. Den 3erw ti paizei me ayth th sygkekrimenh bebaia gi'ayto sou lew an to exeis psa3ei, alliws oles idies einai panw katw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα στο πλαισιο για παραγγελια αλλα η συμπεριφορα τους ηταν αθλια (εφαγαν κατι καντιλια) και γι αυτο το λογο θα το παρω απο αλλου...σε ενα αλλο συνοικιακο καταστημα που πηγα δε ειχε τροφοδοτικα της Silverstone που προτεινατε, εχει ομως μιας που δεν την θυμαμαι και της CORSAIR ειναι καλη? (απο οτι ειδα ειναι πιο ακριβη, αξιζει?)

 

θα σου πρότεινα, αν όντως η συμπεριφορά τους δεν ήταν καλή, να κάνεις την καρδιά σου πέτρα και να το παραγγείλεις από πλαίσιο.

 

έχεις το κεφάλι σου ήσυχο σε περίπτωση που χρειαστεί rma. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει περιπτώσει να πάρω εγω ή κάποιος φίλος μου-συγγενικό πρόσωπο τίποτα από αυτή την αλυσίδα...ακόμα είμαι μέσα στα νεύρα.πάνω από ολα η αξιοπρέπια το θράσος μερικών άσχετων υπαλλήλων(φοιτητούδια που δεν έχουν ιδέα από ελεύθερο επάγγελμα και δημόσιες σχέσεις-συμπεριφορά προς τον πελάτη)δεν έχει όρια.γιαυτό από αλλού και ας δώσω κάτι παραπάνω.αυτα τα λάθη κάνετε και σας συμπεριφέρονται έτσι.

jonny σε ευχαριστώ πολύγια την συμβουλή θα ψαχτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πάντως μιλάω κυρίως για το καταστήμα της πάτρας (όχι οτι στο σύνταγμα είναι καλύτεροι)

τεσπα καλύτερα να σταματήσει εδώ η συζήτηση περί πλαισίου γιατί είναι εκτός θέματος (υπάρχουν είδη 2 θέματα στο μπλα μπλα για τέτοιες συζητήσεις) και ας επικεντρώσουμε στο νέο pc !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...