Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ!!


thanos10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΠΗΡΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ LG DVX 298Η Κ ΕΝΩ ΓΡΑΦΩ ΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΕ DVD ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ,ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ(ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ) ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ ΣΤΗΝ TV,ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΗΞΗ SRT,K STO PC ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π.χ το amer.gangster που δεν μου παιζει τους υποτιτλους το αρχειο των υποτιτλων ειναι το ιδιο(am.gangstercd1 srt.)κ δεν μου το παιζει:cry:

 

Έτσι όπως το έγραψες μόνο ίδια δεν είναι εκτός και αν έκανες ορθογραφικό λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδια ειναι απλως εγω το εγραψα ετσι..γι αυτο τρελαινομαι..το εγραψα σε ενα dvd μονο του μπας κ φταει ο χωρος(επειδη ειναι 4 ταινιες μαζι)αλλα παλι τιποτα..κ σε αλλο dvd που εχω 4 ταινιες παιζουν κανονικα οι υποτιτλοι):mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι για δόκιμη δώσε σε video όνομα 1.avi και σε υποτίτλους 1.srt για να είσαι σίγουρος ότι δεν φταίει το όνομα αν δεν πιάσει υπάρχουν εδώ ποιο σχετικά άτομα που πιθανών να έχουν λύση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλ καθως κατεβαζω π.χ το 30 days of night μολις το κατεβασω το κανω μετανομασια π.χ 1 το ιδιο κ τους υποτιτλους 1 srt?ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα.εσβησα το 30 days of night(κ εγραψα 1) αλλα αφησα το αρχειο οπως ειναι κ κατεβασα τους υποτιτλους κ τους εκανα 1.srt.στο pc παιζει αλλα στο dvd μου βγαζει κατευθειαν σφαλμα δισκου χωρις καν να το παιζει:cry:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ το ocean 13 πο δεν μου παιζει τους υποτιτλους ειναι dvd rip.eng-fxm,αλλα κ οι υποτιτλοι ειναι ιδιοι.μου βγαζει κανονικα εικονα στο dvd χωρις υποτιτλους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...