Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με crypto F200!!!


gtsia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα φορματ και εδω και 2 μερες εχω προβληματα με το crypto modem(μετο siemens cl110 δουλευει μια χαρα).

Μετα απο μερικη ωρα ενω ειμαι στο ιντερνετ μου βγαζει το εξης μηνυμα και δεν μπαινει μετα στο ιντερνετ και διορθωνεται με restart!!

 

 

22pf1p2uvu0stsabqvi2_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίχα κι εγω το ακατανόμαστο,ξαφνικά άρχισε να μου κάνει πολλά νερά,κατέβασα τους καινούργιους drivers αλλά τίποτα,τελικά αγόρασα router και βρήκα την υγειά μου.Πέταξε το στο κάδο των αχρήστων,εκτός κι αν θες να αρχίσεις να παίρνεις λεξοτανίλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά υποψιάστηκες ότι κάτι παίζει με modem εγώ έχω Crypto f201 ακριβός το ίδιο πρόβλημα έχει ΤΙ έκανα: έβαλα firewall(comodo v2.4 και όταν πρώτη φορά το άνοιξα με ρώτησε για το τι θέλω να μπλοκάρω σε κάποιο σημείο ενώ μπήκα στο internet με ρώτησε αν θέλω να μπλοκάρω τιν εφαρμογή svchost.exe με συγγενής εφαρμογή services.exe το ρώτησε δυο φορές και της δύο το μπλόκαρα και εξαφανίστηκε το πρόβλημα για να σιγουρευτώ ότι ήταν αυτό του επέτρεψα είσοδο στο internet και μου πέταξε πάλη την μ@λάκια αν πας να μπλοκάρεις μπλόκαρε μόνο το svchost.exe με συγγενής εφαρμογή services.exe αλλιώς θα κόψει εντελώς το Internet)πάντως ιός δεν είναι σίγουρα έκανα format και παρέμενε το πρόβλημα δοκίμασα όμως ένα Ethernet router του φίλου με αυτό ούτε ένα σφάλμα δεν μου πέταξε

 

Μάλλον απελπίστηκες(σου έχει βγάλει την ψυχή το ρημάδι...)

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=152781

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aloi 2 xristes pou prepei na petaxoun oti akouei sto onoma usb modem ite legetai crypto ite legetai zyxel usb ite sagem usb kai na paroun ena router.episis osoi exete usb kalo ine na exete katevasei ola ta updates gia ta windows dioti den iparxei nat opote ola erxontai pio eukola.alla parte ena router na breite tin igeia sas.an den thelete pantos katevaste full update anixte kai kana firewall

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...