Προς το περιεχόμενο

Συστήστε μου κινητό….[250 ευρόν]


Daimon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nokia E50 ουσιαστικά θα ξεχνάς πότε το φόρτισες, smartphone με Symbian 60 3rd generation, λεπτό και ελκυστικό (γούστα είναι αυτά) στο πακέτο έρχεται με handsfree και το usb καλώδιο για σύνδεση στον υπολογιστή. Στα αρνητικά του νομίζω είναι μόνο η φωτογραφική που είναι στο 1.3ΜΡ και δεν έχει φλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό υπάρχουν χιλιάδες κινητά στην αγορά με διαφορετικό design γιατί δε μπορούν να συμφωνούνε τα γούστα όλων... Μην το παίρνεις! :-)

 

Πολύ σωστά. Υπάρχουν πολλά σχέδια και ανάγκες γιά όλο το κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές οι προτάσεις, αλλά δεν βλέπω κινητά NOKIA, έχει κάνεις τίποτα καλό να μου πρωτινή (συμφώνα με τις αποτίσεις παραπάνω)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, τελεία πηρά το Ε840, είχε κάποια χαρακτηριστικά που με τράβηξαν, όπως το SLIDE UP,η ομορφιά, η μνήμη, τα πλήκτρα αφής,μεγαλη οθονη, κάμερα και πολλά αλλά + και η τιμή (230 εύρο) (δεν είχα και παραπάνω, βασικά κράτησα τα υπόλοιπα για τι MEMORY STICK που θα βάλω αυτές τις ημέρες,1GB)

Ευχάριστο για το χρόνο σας και τις απόψεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει να πάρεις το Κ800 από τη στιγμή που υπάρχει το Κ770!!!

 

Δες εδώ ένα συγκρητικό και αποφάσισε...

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1485&idPhone1=2052

 

Πάντως με τον κουμπάρο μου που το κοιτούσαμε την περασμένη εβδομάδα, κατέληξε στο 770 που είναι πιο όμορφο, καινούριο, λεπτό και έχει πολλά ωραία πραγματάκια που θα ανακαλύψεις μόλις το πάρεις στα χέρια σου!

 

Με τη διαφορά οτι το Κ770 είναι 50 ευρώ πιο ακριβό, αντί για 64ΜΒ μνήμη έχει 16ΜΒ μνήμη (ααα, ξέχασα, σου δίνει δώρο 128ΜΒ memory stick = άχρηστο με το που ανοίγεις το κουτί το πετάς στα σκουπίδια απευθείας), δεν έχει xenon flash αλλά led (βασικό μειον στις φωτό) και επίσης είναι αρκετά καινούριο που σημαίνει οτι σίγουρα έχει bugs λογισμικού και κατασκευής που η sony ericcson δε θα έχει προλάβει να διορθώσει (κλασσικά). Επίσης από 0,58 sar πάμε στα 1.69 !!! Το μόνο που έχει να αντιπαραθέσει σε όλα αυτά είναι λίγο καλύτερο design (παραμένει ψιλοπαντόφλα ούτως ή άλλως). Πιστεύω αξίζει τα +50 ευρώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Λοιπόν, τελεία πηρά το Ε840, είχε κάποια χαρακτηριστικά που με τράβηξαν, όπως το SLIDE UP,η ομορφιά, η μνήμη, τα πλήκτρα αφής,μεγαλη οθονη, κάμερα και πολλά αλλά + και η τιμή (230 εύρο) (δεν είχα και παραπάνω, βασικά κράτησα τα υπόλοιπα για τι MEMORY STICK που θα βάλω αυτές τις ημέρες,1GB)

Ευχάριστο για το χρόνο σας και τις απόψεις σας.

 

2GB βαζεις με κατω απο 20€;;; http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554491

Αρα παραμενεις στο αρχικο σου στοχο (250€) και 2Gb memory. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι αρκετα ικανοποιημενος εως τωρα, δεν μετανιοσα καθολου για την επηλογη μου.

 

GeorgeMan, αυτες τις ημερες με βλεπω να αγοραζω μια τετια μνημη, ty για το link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Oταν εβαλα το λινκ ειχε και τιμη (19,8?), τωρα λεει εξαντλημενο :-(

Και εγω οταν ηθελα memory stick ειχε μονο αυτο http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554835

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...