Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για τα Service των εταιριών!!!!


panoramix222000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Acer ειναι η χειροτερη (αυτη που ειναι στον Ταυρο). Δυο ασχημες εμπειριες μεχρι που τα εφτυσε η οθονη του laptop και το παρατησα. Ειχα πληρωσει και για extra support.

Πηρα ενα Futitsu μετα. Το HD-DVD drive ειχε ενα προβλημα που το ανακαλυψα 4 μηνες μετα (δεν εκανε boot απο CD). Το πηγα στο support στα κεντρικα τους στο Κρυονερι. Καλη εξυπηρετηση. Εκαναν λαθος ομως και παραγγειλαν ενα απλο DVD drive. Πηγα πισω, τους τα εψαλα, και το παραγγειλαν παλι απο Γερμανια. Αυτη την φορα ειταν ενταξει. Ολοι ευγενικοι και οι τεχνικοι που μιλησα μαζι τους καλοι. Ειχε και καφε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego empiria apo service tis FS den exo(exo laptop FS alla den xriastike akoma na paei se service).

Enas filos estile ena Amilo me provlima stin othoni kai tou to episkevasane se 3 vdomades(logikotatos xronos).

An den kano lathos prepi na to estile Salloniki.

Eno mia akoma periptosi me ena Acer laptop sinaderfou tou to episkevasane se 4 mines an den tous apilouse ati tha prosfigi dikastikos(itan stin eggiisi) me agogh tha kanane kana xrono.

Alla to xirotero einai oti meta tin episkevi parousiase to idio provlima.

Telika pire piso ta xrimata tou afou kinise diadikasies dikastikos me diko tou dikigoro etc...etc...

Simperasmna!!!!

Makria apo Acer poli makriaaaaaa....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενημερωση για ολους η αλμαν δεν ειναι το επισημο service τις fujitsu - siemens ειναι εξουσιοδοτημενο σερβις οπως και h pc systems το σερβις τις fujitsu siemens βρισκεται στο κρυονερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιες εταιρειες αναλαμαβανουν το service των acer + fujitsu?

Για την http://www.msystems.gr εχετε τιποτα ακουστα? Γιατι στα acer laptop λεει οτι αναλαμβανει και αυτη το service

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω γραψει γιατι... Μακρια απο Acer....

 

Καλα εσυ περιμενες να σου αντικαταστησουν laptop, ενω ρητα ειναι γνωστο οτι η acer δεν αντικαθιστα σε καμια περιπτωση απλα επιδιορθωνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω palm top gps της fujitcu καινουργιο παρουσιασε προβλημα το πηγα 2 φορες στο κρυονερι την πρωτη φορα το πηρα μετα απο 2 μηνες και απειρα τηλεφωνα ειχαν αλλαξει την mpo σε δυο μερες το ξαναπαω μετα απο 1 μηνα παλι μετα απο απειρα τηλεφωνα ξαναλλαζουν παλι την mpo σε ερωτηση μου γιατι αυτο αφου ειχαν βαλει παλι καινουργια η απαντηση ηταν ετυχε εδω και ενα χρονο δουλευει τωτα μια χαρα αλλα το τελικο συμπερασμα συγκεκριμενα με το servise της fujitcu μακρια και αγαπημενοι με την εξυπηρετηση τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για acer

ειναι και η mdi

 

Μπορεις να μου πεις ποιες αλλες ειναι?

Αναμενω εναν acer 5920g :o :shifty: :shock: :X και πρεπει να ειμαι προετοιμασμενος. Για την msystems γνωριζεις κατι? Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εσυ περιμενες να σου αντικαταστησουν laptop, ενω ρητα ειναι γνωστο οτι η acer δεν αντικαθιστα σε καμια περιπτωση απλα επιδιορθωνει

 

Κοιτα φιλε μου...

Το Laptop ηρθε χαλασμενο.... Και σταλθηκε πισω σε 1 ημερα.... Το λογικο τι ειναι....

Τεσπα ο καθενας κανει οτι θελει αλλα εγω θα λεω απο εδω και περα μακρια απο ACER...

Διαβασε αυτο που λεω για τον 5920G....

Ελπιζω να εισαι τυχερος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...