Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για τα Service των εταιριών!!!!


panoramix222000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Gia sas kai apo emena.. enan akomi poy taleporithike apo to service

tis Acer.. Ti na po !!! kathe mera tilefono toys eperna gia na min me xsexnoyn kai etsi to balane se sira protereotitas ap'oti moy ixan pi... kai etsi eftixos katafera na to paro se 1 mina, alios pios xseri..

An exete kai esis kapio Laptop sas gia service, min toys afinete se isixia..

na toys tilefonite sgedon kathe mera gia na sas barathoyn kai na theloyn na apalaktoyn apo esas...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://rapidshare.com/files/74315551/service.xls

 

Το παραπάνω αρχείο είναι το service πολλών εταιρειών που σχετίζονται με την INFOQUEST. Δείτε και ενημερωθείτε παιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι στο καλό, παίζει να είμαι ο μόνος ευχαριστημένος από το service της Acer.

Έχω πάει 2 φορές (στην Alman στο Μενίδι). Τη δεύτερη (γιατί την πρώτη είχε καεί η μητρική και δεν το άλλαξα) μου το έστειλαν με δικά τους έξοδα (ήμουν σε εγγύηση) στην Κόρινθο με courier μετά από 4 εργάσιμες (αλλαγή το dvdrw).

Τι να πω, τέτοια κωλοφαρδία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς είναι , η Fujitsu και η Acer είναι οι χειρότερες εταιρείες που υπάρχουν για service στην Ελλάδα .Μακριά και αλάργα από αυτές

και αν σου τύχει ποτέ να το πας για service κάνε πρώτα τον σταυρό σου καλού,κακού.

Ρε παιδιά να σας ρωτήσω μπορώ να πάω τον υπολογιστή μου για να επισκευάσουν την οθόνη γιατί οταν τον πήρα είχε ένα χτύπημα στην οθόνη (σαν θολούρα σε ένα σημείο της) χωρίς να μου πάρουν λεφτά και αν σας έχει τύχει τι θα τους πω έτσι ώστε να μην αποφύγουν την επισκεύη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το service της http://www.msystems.gr δεν ξερω αλλα εχω παρει μερικα πραγματα απο αυτους και εχω στειλει για ελεγχο καποια απο αυτα.

Ειναι εξυπηρετικοι και τα παιδια στο εργαστηριο μου φανηκαν ξυπνιοι και γνωστες της αγορας.

Νομιζω οτι το service που διαφημιζουν θα ειναι μαλλον καθαρισμα σε λανθασμενο configuration, firmware και driver αναβαθμιση και ισως αλλαγες μικρων κομματιων. Για τα δυσκολα, μαλλον εχουν καλες σχεσεις με τα κυριως service centers και εξυπηρετουνται πιο γρηγορα απο εμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εγω μαλλον ειμαι απο τους τυχερους. εχω ενα acer και ενα fsc το μονο που εχω χρειαστει ειναι αλλαγη μπάταριας στο acer γιατί μετα από καποιους μηνες τρελης χρησης διαρκουσε λιγο λιγοτερο απο οτι στην αρχη. Μιλησα με αλμαν και σε 3 μερες ειχα την μπαταρια.

Μαλλον ειναι καθενας με την τυχη του. παντως και φιλοι που εχουν acer ειναι πολυ ευχαριστημενοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...