Προς το περιεχόμενο

Terminator Salvation: The Future Begins


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος διαφωνεί,ας συνεχίσει να βλέπει το Ρετιρέ και να έχει ringtone τα σκατοτράγουδα του Χατζημουρόχαβλου.

 

Aυτο τι ακυριλικι ηταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Eίπα να τα κάνω ζευγάρι.

Eλεος τι κολημα βλεπω με bale πω ο τυπος μου εινα απιστευτα αντιπαθης και το γαμωτο της υποθεσης τον βαζουν σε καλες ταινιες να παιξει και ξενερωνω τεσπα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι και χαλαει καποιες ωραιες ταινιες με το αντιπαθητικο προφιλ που εχει εγω ειμαι και κανεις αλλος προσωπικη αποψη παντα απλα απορω πως εγινε τοσο must για πολλους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν είναι τότε να τη λύσουμε την απορία:

El Maquinista

The Prestige

Equilibrium

και

American Psycho

Batman Begins

 

(με σειρά προτίμησης δική μου). Δεν είναι τυχαίο ότι ο Bale δίνει καταπληκτικές ερμηνείες σε αυτές τις ταινίες (και όχι μόνο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη σου εχει μεινει η ερμηνεια του απο την ταινια the prestige?

Συγνωμη αλλα περα απο μια μετρια ταινια που δεν με εντυπωσιασε δεν ειχε κατι ιδιαιτερο σε ερμηνιες στο Batman begins παλι τα ιδια ουτε συγκλονιστικη ταινια και απλα επαιζε σωστα τον ρολο δεν τον πηγε παρακατω..

Θελω να μου πεις σε μια ταινια που επαιξε ενα ρολο και τον πηγε στα ουρανια να κατσω να την δω να μου κλεισεις το στομα αυτο μονο ζηταω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δω μονο και μονο για την ερμηνεια του(αν δεν το χω δει που δεν νομιζω)

 

ΥΓ.Αν δεν ειχε σε τρομερο βιβλιο να πατησει θα τον απογιωνε τον ρολο ή την ταινια αν δεχτουμε οτι οντως σπερνει?

Μην γινεστε βρε παιδια Bale(ιτσες) :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Συγνωμη σου εχει μεινει η ερμηνεια του απο την ταινια the prestige?

Ναι.

 

Θελω να μου πεις σε μια ταινια που επαιξε ενα ρολο και τον πηγε στα ουρανια να κατσω να την δω να μου κλεισεις το στομα αυτο μονο ζηταω.....

El Maquinista

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok θα δω αυτες τις δυο ταινιες και ελπιζω να μην χασω την ωρα μου

(Και επιμενω στο prestige δεν ειχε τπτ σπουδαιο η ερμηνεια του)

Οσο και να σας φανει παραξενο πιο πολυ με εντυπωσιαζει ο brand pit οταν παιζει αντιφατικους με την εμφανιση του ρολους...προχερα προχειρα να πω την αρπαχτη burn after reading(αν και μετρια ταινια)

 

Τεσπα γουστα ειναι αυτα απλα μου ηρθε καπως ταμπλας οταν ακουγα κατι περιεργεια comments εδω:-) peace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι είναι κακή επιλογή ο bale ούτε τον βρίσκω τραγικό. Εντάξει παλεύεται το παλικάρι αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο κόλλημα με τον bale.

Για τους άλλους πρέπει να ανησυχούμε (σκηνοθέτη, σεναριογράφους) οι οποίοι είναι αμφότεροι για τα μπάζα. Βάλανε τον Jonathan Nolan να κάνει το screenplay δε λέω, αλλά και πάλι ανησυχώ αρκετά για το τελικό αποτέλεσμα.

Αν και την κόβω την δουλειά να μας φλομώσουν στα εφέ και στα κλασικά παπατζιλίκια..

A.. και να μην ξεχνάμε τον ενδεχόμενο να δούμε και τον arnold για καμιά cameo εμφάνιση, καθώς τελευταία έχουν φουντώσει οι σχετικές φήμες.είτε in the flesh είτε μέσω cgi...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το πέμπτο sequel του Terminator είναι στα σκαριά και μέχρι το 2011 θα καταλάβει τις αίθουσες, ενώ καλά-καλά το Terminator Salvation δεν έχει κάνει την έξοδό του. Η Halcyon τρίβει τα χέρια της ενώ οι Derek Anderson και Victor Kubicek έχουν πέσει με τα μούτρα στη δουλειά, καθώς σκοπεύουν να γυρίσουν και το έκτο μέρος που κατά πάσα πιθανότητα θα ολοκληρώσει τον κύκλο της ζωής του Εξολοθρευτή, έχοντας στο πλευρό τους τον Christian Bale, που υπέγραψε συμβόλαιο για να δώσει ζωή στον John Conor σε 3 ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...