Προς το περιεχόμενο

Terminator Salvation: The Future Begins


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ολοι το παιζουν ειδικοι και σωστοι αλλα αναρωτιεμαι ποσοι μετα απο ατελειωτες ωρες στο σετ θα ελεγαν τα ιδια και χειροτερα απο οτι ο bale.

 

Δεν εχει σημασια αν θα λεγαμε τα ιδια η και χειροτερα γιατι πολυ απλα δεν ειμαστε στην θεση του Bale. Δεν θα μαθουμε ποτε δηλαδη αν και εμεις θα φερομασταν σαν μαλακες. Ο Bale απο την αλλη το καταφερε αυτο.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι καποιος ΕΠΙΤΗΔΕΣ ( και κανει μπαμ αφου το ΗΧΟΓΡΑΦΟΥΣΑΝ ) εκανε οτι εκανε για να θιξει τον εν λογο ηθοποιο ειναι το ΜΟΝΟ κατακριτεο θεμα εδω περα και ομως ολοι εξεταζουν την συμπεριφορα του Bale.

 

Σε γυρίσματα ταινίας ήταν. Τα πάντα βιντεοσκοπούνται και ηχογραφούνται. Σε ελάχιστες φάσεις κλείνουν. Αυτό συνήθως γιατί όταν κάνουν λάθη η κάμερα συνεχίζει να γράφει και το πάνε από την αρχή. Δε θα με εξέπληττε καθόλου αν υπήρχε και video από την φάση. Δεν σταμάτησαν να ηχογραφούν για να έχουν αποδείξεις σε περίπτωση που ο Bale όντως έφευγε να μπορούν να αποδείξουν για ποιο λόγο την έκανε για την ασφαλιστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες απο πριν τσακωθει να ηξεραν πως θα τσακωνοταν και πως ισως θα εφευγε ?? Εξαλλου εμενα πιο πολυ απο κινητο μου ακουγεται η ηχογραφηση παρα απο μικροφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε, τον νυχτεριδα τον παιζει καλα; Αυτο μετραει! Δοξαστε τον... :-D

Γιατί θα πρέπει να με νοιάζει αν βρίζει στα γυρίσματα ο Μπέιλ, αν είναι άθεος ο Νότης, αν είναι τσογλάνι ο Μαραντόνα ή αν τον παίρνει ο ΜακΚέλεν; Ερώτηση κάνω... Αδιάφορα μου είναι όλα αυτά. Δεν θα τους δώσω την κόρη μου. Η δουλειά τους με ενδιαφέρει μόνο. Τα υπόλοιπα είναι για το Σταρ και την Εσπρέσο, όχι για μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά λέει ο προηγούμενος φίλος...κανένα νέο για τη ταινία έχουμε?

Κούρασε η ανάλυση ήθους και συμπεριφοράς του Bale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θα πρέπει να με νοιάζει αν βρίζει στα γυρίσματα ο Μπέιλ, ... Αδιάφορα μου είναι όλα αυτά. Δεν θα τους δώσω την κόρη μου. .

Αν σου ηταν πραγματικα αδιαφορο, θα του εδινες την κορη σου. ;)

Ποιος εισαι ΕΣΥ! που τολμας να κρινεις αρνητικα τον μεγα ηθο.ποιο... και δεν θα του εδινες την κορη σου? εεεεε???

 

Bale and you are DONE! παντιοτρόπως! :mad:

 

 

:lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να λεμε ο ανθρωπος ειναι απο 5 χρονων στα σετ και εχει κανει απειρες ταινιες. Ειναι καλος δεν ειναι αναγκη να τον χρισουμε καλο, το οτι εχει κανει αρκετα Block Buster ειναι η αποδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει το ποσο ευκολα μπορειτε να κρινετε τον οποιοδηποτε τοσο απανθρωπα λες και εσεις δεν ξεσπατε ποτε η δεν βριζετε παρομοια. οχι..οχι εσεις.

 

Επισης δεν σκεφτεστε καν οτι κανει μια αρκετα απαιτουμενη δουλεια με απειρες λεπτομεριες και ωρες εργασιας για να την δειτε εσεις χαλαροι στους καναπεδες...τσαμπε.

 

Και εκτος ολα αυτα περνετε το μερος του DP που εκανε ποντικοδουλεια για να τον παγηδευσει.

 

Ομως και για του στραβου το δικιο.. μεγαλυτερη μαλακια εκανε μετα ο Bale..που αντι να βγει να τον κραξει που τον ηχογραφησε και του γαμουσε την δουλεια εκανε τον μαλακα και καλα για τα Media.

 

Δεν ειχε καν τα 'ρχιδια να στηριξει τα οσα ειπε.

 

Πηλικο: μηδεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες απο πριν τσακωθει να ηξεραν πως θα τσακωνοταν και πως ισως θα εφευγε ?? Εξαλλου εμενα πιο πολυ απο κινητο μου ακουγεται η ηχογραφηση παρα απο μικροφωνο.

 

Ρε παιδιά εγώ το μόνο που λέω είναι ότι πιστεύω πως η ηχογράφηση δεν ήταν εσκεμμένη. Γυρίζανε σκηνή εκείνη την ώρα, το πιο λογικό πράγμα στον κόσμο είναι να ήταν κάμερες/μικρόφωνα αναμμένα. Τα πήρε ο άλλος στη μέση της σκηνής και άρχισε να φωνάζει. Ε στο τέλος κρατήσανε αυτή την ηχογράφηση για να είναι καλυμμένοι μήπως κάνει και φύγει, να μπορούν να αποδείξουν γιατί έφυγε.

 

Αν δεις πόσο υλικό μαγνητοσκοπείται καθημερινά στα πλατό μιας ταινίας θα πάθεις πλάκα (τα λεγόμενα dailies). Όταν είναι στο πλατό είναι όλα ανοιχτά, μην το κάνουμε και προπαγάνδα τώρα. Σε λίγο θα μου πεις ότι του έβαλαν αναβολικά στη λεμονάδα για να τσαντιστεί :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολλατε με τον Μπεηλ ρε,λαμπιρη εγινε το τοπικ ....λες και εχουμε την παραμικρη ιδεα πως λειτουργουν τετοιες παραγωγες εκατομυρριων και τι παιζει στα παρασκηνια...γραψτε κανα σχετικο με τη ταινια και αφηστε τους να τα βρουν και να αγαπηθουν again....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...