Προς το περιεχόμενο

Προστιμο σε λεωφορεια


steve62742

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Παίδες, έχω καλά νέα.

 

picture2u.jpg

 

 

Οποιος είναι φοιτητής ΕΑΠ, ας βγάλει μια κάρτα ISIC (http://www.isic.gr), και ας έχει τυπωμένη αυτή την απόφαση. Ο,τι και να συμβεί από κει και πέρα, ισχύει το δεδικασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Με την τιμη που εχει φτασει το εισιτηριο ειναι πλεον κοροιδια να αγοραζει κανεις.Θα μπορουσε να κοστιζε 20 λεπτα,ετσι θα αγοραζαν σχεδον ολοι.Πραγματικα αξιζει να μην αγοραζεις και αν σε πιασουν ποτε και πληρωσεις προστιμο θα βγεις κατα πολυ κερδισμενος.Αν και τις περισσοτερες φοβερες απλα κατεβαινεις οταν παρεις χαμπαρι οτι ανεβηκε ελεγκτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Με την τιμη που εχει φτασει το εισιτηριο ειναι πλεον κοροιδια να αγοραζει κανεις.Θα μπορουσε να κοστιζε 20 λεπτα,ετσι θα αγοραζαν σχεδον ολοι.Πραγματικα αξιζει να μην αγοραζεις και αν σε πιασουν ποτε και πληρωσεις προστιμο θα βγεις κατα πολυ κερδισμενος.Αν και τις περισσοτερες φοβερες απλα κατεβαινεις οταν παρεις χαμπαρι οτι ανεβηκε ελεγκτης

 

εισαι αδικος...Η τιμή του εισητηρίου είναι νορμάλ, ειδικά αν σκεφτείς ότι περιλαμβάνει και μετακίνηση με πανω από 1 συγκοινωνιες, για 90 λεπτα...

Οπου και αν εχω παει, δεν εχω βρει φθηνότερες συγκοινωνίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι αδικος...Η τιμή του εισητηρίου είναι νορμάλ, ειδικά αν σκεφτείς ότι περιλαμβάνει και μετακίνηση με πανω από 1 συγκοινωνιες, για 90 λεπτα...

Οπου και αν εχω παει, δεν εχω βρει φθηνότερες συγκοινωνίες...

 

για πήγαινε και απο την κομοτηνή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πήγαινε και απο την κομοτηνή..

 

Είναι συγκρίσιμο σε μέγεθος ή ποιότητα υπηρεσιών το Αθηναϊκό δίκτυο ΜΜΜ με το αντίστοιχο της Κομοτηνής ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...