Προς το περιεχόμενο

HOL, ανύπαρκτη τεχνική υποστήριξη


geldwer1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια σχετικα με το θεμα μας,, μπορει να μην προσλαμβανουν πρωσωπικο για την εξυπηρετηση των ηλιθιων που τουσ πληρωνουν κανονικα,, ομως τις προαλλες "βρεθηκαν στην "ευχαριστηυ θεση"?? να μας πληροφορησουν οτι η "Χολ τελικα μετακομησε στο καινουργιο της κτιριο στην οδο Αδριανιου" και εμεις οι πελατες νιοσαμε τετοια χαρα και περηφανεια που δεν περιγραφεται.. Ασε που μας εφυγε και μια μεγαλη ανυσηχια για το θεμα αυτο. Πιο πολυ ομως υσηχασαμε οταν πριν μερικες μερες ανακονιωθηκε και το ονομα του νεου γενικου δευθυντη τους. Μπραβο χολ,, παντα τετοια και σανωτερα. Οσο για τα κοροιδα the greeks που καλουν την τεχνικη βοηθεια (θυμωνουν κιλας μερικοι(απο την τεχν. βοηθεια) που τους ενοχλουν)ε καλα μαυτους θασχολουνται τωρα??

 

Πέσ'τα ergidis.

Πήγε η HOL στα καινούργια της κτίρια κ εμείς θα "τραβάμε τα βυζιά" μας απο την μεγάλη μας χαρά.

 

Και εγω ελεγα να πηγαινα σε hol αλλα με αυτη την τεχνικη υποστιριξη το αναβαλω

 

ΟΤΕ φίλε μου,ΟΤΕ.Μπορεί όπως είπα κ στην αρχή να είναι μπουρδέλο,αλλά εκεί υπάρχει τεχνική υποστίριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τώρα πλέον δεν απαντάει ούτε η εξυπηρέτηση πελατών στην HOL! Εδώ και 2 μέρες παίρνω τηλέφωνο και περιμένω μισή ώρα και τίποτα! Έχει καταντήσει μα@$%#$α αυτό το πράγμα!Έλεος, παλιότερα απαντούσαν αμέσως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ipomoni kapoia stigmi oloi tha baloun 2play kai tha iremisoun ta pragmata.

Τελικά όλη η ιστορία εκεί είναι.

Και γώ που πήρα HOL ξέρω ότι αποκλείεται με τη μια να είναι όλα τέλεια.

Σίγουρα θέλουμε λίγο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εισαι μονος σου σ'αυτον τον κοσμο.τα ιδια κ σε μενα με forthnet κ ενω εχω συμβολαιο στα 1024 συνδεομαι στα 768 τα ιδια σκατα ειναι ολοι τουςκ το μεγαλυτερο σκατο ειναι ο οτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν υπάρχει έστω και ένας που έχει βγάλει γραμμή ας μας πεί..Μην λέτε οτι υπάρχει αναμονή , γιατί αναμονή υπήρχε και παλιά και σήκωναν το τηλέφωνο σε χρόνο ρεκόρ 5 λεπτά...Καλό είναι η ΧΟλ(υμπιακος) να βγάλει το τηλέφωνο της τεχνητής υποστήριξης μέχρι να τα οικονομήσει γερά, και τότε ίσως θυμηθεί να προσλάβει μερικούς υπαλλήλους για τα μάτια του κόσμου....

...Υποσημείωση:::Μην έχετε πολύ ώρα το ασύρματο στο αυτί γιατί πειράζει στην υγεία..Εγώ τουλάχιστον μετά από τα 25-30 λεπτά, νοιώθω ένα κάψιμο...:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

koita me to asirmato de nomizo na iparxei problima. den einai kinito. einai wifi

 

pantos itan enas pou itan sto kinito kamia ora kai tou milao kai mou leei xaraktiristika:

 

mia ora me to kinito to kefali mou egine augolemono :-D

 

dax ton ebala stin anamoni gia ligo kai eliosa sto gelio.

 

kai to allo korifaio itan me enan pou eixe xamiles taxitites konta sto 100 gia ena mina peripou kai mia mera epiase 600 kai enthousiastike toso poli pou leei xaraktiristika:

 

tha sto po xima mou irthe na bgalo to poulaki mou kai na to paikso :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει ένα ασύρματο του κ@λου με 10 ευρώ από κοτσόβολο που έχει ανοιχτή συνομιλία και όταν με βάζουν στην αναμονή το αφήνω να τραγουδάει μόνο του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παρα τα τοσα παραπονα που γινονται απο τους πελατες τους (εστω και μονο αυτα εδω) οι κυριοι της χολ σαν γνησιοι ελληνες τσολιαδες ,,δεν ιδρωνει το αυτι τους ,,αλλα τα γραφουν ξερετε που,,, και αντι να διορθωθουν λιγο,, τωρα (με ελληνικο θρασυδειλο τσαμπουκα του κολ..)τωρα δεν απαντανε και καθολου στο τηλεφωνο. Οι τυποι που πηγαν με τις βαριοπουλες στα γραφεια των "φιλων της ελας" και τακαναν καλοκαιρινα,, ισως επρεπε να πανε στην χολ. Παντως αποτι διαβαζω εδω,,και οι αλλες εταιριες ειναι αν οχι το ιδιο σκ.. μαλλον πιο πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...