Προς το περιεχόμενο

PC & Wii αντί για PS3 ή ΧΒΟΧ 360


heyou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

nai nai...fovera ta grafika...me elleipsh AA kai se xamhles analyseis...gia auto pane "kommatia" stis konsoles

vale to game na pai3ei sta 1920x1200 kai meta sou lew pws 8a trexei sto Xbox360...

poso mallon to Crysis se tetoia analysh...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
μακαρι.στο ευχομαι :-) .

μαλλον ο δικος μου core2duo 6550 @3,2 GHz, με τις 900αρες μνημες,την 2600 pro και τον raptor 10.000rpm,ειναι για τα πανηγυρια.γιατι ολα τα καινουρια παιχνιδια,τα παει @@ωντας!

 

απορώ που το PRO κολλάει και μάλιαστα σε ανάλυση 800χ600 !

 

Εχω τα Pro και Call of duty 4 σε πολύ μεγάλη ανάλυση και με full ταχύτητα.

Μάλλον έχεις φορτώσει τον υπολογιστή σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poso mallon to Crysis se tetoia analysh...

 

αστο το crysis,ουτε 9800GT δεν το παιζει αυτο.

 

Μάλλον έχεις φορτώσει τον υπολογιστή σου...

μπα.δεν φταιει αυτο. μονο kaspersky,drivers,nuendo,reason,pinnacle studio 10 εχω μεσα. ουτε φορτωνει τιποτα κατα την εκκινηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

afou oti kai na pw den prokeitai na se kanw na alla3eis gnwmh (vlepe Zalman 9500...)

 

προς τι οι τελιτσες μπροστα απο το 9500 δεν καταλαβα ? :-) την υποτιμας η μου φαινετε?

παντος σε ολα τα τοπικ που εγινε η μαχη,ολοι 9500 πηρανε....μη μιλας :P

αποδειξε μου το αντιθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

sorry gia to offtopic

 

hm kai perissoteroi amerikanoi pshfisan ton Bush...8es na vgalw symperasma gia auto? :P

oso gia to an einai kalyterh h Zalman 9500 h 9700 apo thn Thermalright Ultra 120 Extreme ri3e mia matia sta forums twn http://www.xtremesystems.org h akoma kai tou http://www.thelab.gr den xreiazetai na pw kati parapanw...

 

upo8etw oti gia na mhn les kati gia thn xamhles analyseis kai to AA pws symfwneis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παιξει και σε Full HD.τι λες τωρα για χαμηλες αναλησεις...

μηπως επαιξες σε καμοια εκδοση 360 του 2005?

 

κοιτα.το μονο που μου αρεσει στο pc gaming,ειναι τα shoot'em up με το ποντικη.εχεις ακριβεια κινησεων.τιποτα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

e 8a htan vareto na symfwnoume :P (den einai enoxlhtiko na vlepeis se ena topic na exei kamia 20aria posts kai oloi na lene to idio pragma?)

 

me ton Bouga pisteuw oti to kratame kai se kosmio epipedo :P

 

oso gia to topic...symfwnw me thn apopsh tou topic creator PC + Wii :-) (to ligoureuomai to 2o twra ta xristougenna :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο συγκεκριμένα, για ποιο λόγο να αγοράσω πχ ΧΒΟΧ 360 όταν στο PC μου παίζω σε πλήρη ανάλυση και ποιότητα παιχνίδια όπως:

Unreal Tournament III, Guitar Hero III: Legends of Rock, Crysis, Gears of War, Call of Duty 4: Modern Warfare, BioShock, Pro Evolution Soccer 2008, World in Conflict, BioShock, Assassin's Creed (Φεβ 2008).

 

 

Γιατί στον υπολογιστή 8ες κάθε 6μηνο να αλλάζεις κάρτα για να παίξεις παιχνίδια καλά. ενω στο 360 δινεις 400 ευρώ για 4-5 χρόνια.

 

Επισης εγώ προτιμώ να παίζω ξάπλα στο κρεβάτι σε τηλεόραση μεγάλη παρά στην καμπούρα την καρέκλα του υπολογιστή.:-)

 

Και αν εχεις μηχάνημα σωστό για να παίζεις παιχνίδια σημαίνέι οτι εχεις και κανα 1000αρι τροφοδοτικό, που σημαίνει 8α βάζει πιο δυνατα τη μουσική για να μην ακούς τα ανεμηστίρια. :P.

Ενω στο Χ360 εκτός απο ξάπλα, είναι και όλα αθόρυβα.

 

και για να μην παρεξηγηθώ ότι "οσα δεν φτάνει η αλεπού...."

εχω Χ360 και 8800gts640mb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω με τον Socratis_g.

μην ξεχνατε οτι ειμαστε και κατοχοι PC.

βασικα ελεγα να αναβαθμισω την 7600gt σε 8800gt,και ενας φιλος πεταξε την ιδεα για ενα XBOX 360 PREMIUM στα 200?.

δεν το μετανοιωσα καθολου,αντιθετως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας το PC που περιγράφεται στην υπογραφή μου (και χειριστήριο παιχνιδιών αντίστοιχο με του PS3), θεωρώ ότι η μόνη κονσόλα που προσφέρει κάτι διαφορετικό απο ένα PC στο θέμα παιχνιδιών είναι το Wii.

 

Ποιο συγκεκριμένα, για ποιο λόγο να αγοράσω πχ ΧΒΟΧ 360 όταν στο PC μου παίζω σε πλήρη ανάλυση και ποιότητα παιχνίδια όπως:

Unreal Tournament III, Guitar Hero III: Legends of Rock, Crysis, Gears of War, Call of Duty 4: Modern Warfare, BioShock, Pro Evolution Soccer 2008, World in Conflict, BioShock, Assassin's Creed (Φεβ 2008).

 

Tha apantiso apeuthias sto post sou, san katoxos Wii ton teleutaio xrono .. I apantisi stin erotisi an xreiazese 360 afou mporeis na paizeis ta paignidia pou anaferes sto PC einai OXI ( sorry xboys, alla auti einai i alitheia .. kai to halo 3 gia mena den einai logos agoras 360 )

To Wii apo tin alli, einai nomizo to teleio sinodeutiko sto line-up pou anaferes ( opos kai tha itan se ena 360 i Ps3 gia paradeigma ) .. To line-up tou einai entelos diaforetiko apo auto tou 360 kai Ps3, afou den xaraktirizete apo dekades FPS alla perissotero apo pio iaponikis filosofias paignidia ( kirios logo Nintendo ) .. Mia lista apo ta pio kato paignidia pou ksexorisa ton prohgoumeno xrono, kathos kai apo kapoia pou aksizei na exeis ypopsi sto mellon ...

 

1. Mario Galaxy = Game Of The Year

2. Metroid Prime 3

3. Zelda Twilight Princess

4. Excite Truck

5. Wario Ware Smooth Moves

6. SSX Blur

7. Trauma Center

8. Mario Strikers Charged Football

9. Elebits

10. Super Paper Mario

11. Resident Evil 4 Wii ( to Wiimote pragmatka allazei to paignidi )

12. Resident Evil Umbrella Chronicles

 

Gia to prosexes mellon ( mexri to Pasxa )

 

1. Zack & Wiki

2. No More Heroes

3. Smash Bros Brawl

4. Battalion Wars 2

5. Medal Of Honor Heroes 2

 

Sinoptika auta ta liga .. Aksizei na simiothei oti logo ton poliseon tis konsolas, pisteuo oti i katastasi me tous 3rd parties tha veltiothei poli ton 2o xrono se antithesi me to Cube pou oso pernouse o kairos toso xeirotera pigaine ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...